تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۴ - ۲۱:۴۰ کد مطلب 76947

جزئیات شهادت مامور پلیس در ایرانشهر

فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در پی تیراندازی دیروز اشرار یک مامور پلیس و یک شهروند کشته شدند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، سردار حسین رحیمی، فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی میزان، در تشریح خبر شهادت یکی از ماموران نیروی انتظامی در منطقه ایرانشهر گفت: ساعت ۱۷ روز […]

فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در پی تیراندازی دیروز اشرار یک مامور پلیس و یک شهروند کشته شدند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، سردار حسین رحیمی، فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی میزان، در تشریح خبر شهادت یکی از ماموران نیروی انتظامی در منطقه ایرانشهر گفت: ساعت ۱۷ روز گذتشه تعدادی از ماموران پلیس برای بررسی یک صحنه وارد یکی از مناطق حاشیه منطقه ایرانشهر می‌شوند، که متوجه گروهی از اشرار می‌شوند.

وی افزود: یکی از ماموران غیور مرد نیروی انتظامی ایرانشهر برای بررسی موضوع از خودرو پیاده می‌شود که متاسفانه این افراد شرور ،‌مامور پلیس را به رگبار بسته و از محل متواری می‌شوند.

سردار رحیمی در پایان خاطر نشان کرد: تاکنون به سرنخ‌های خوبی رسیده‌ایم و امیداوریم اشرار جنایتکار به زودی دستگیر شوند، و متهمان این پرونده بدانند که تا این موضوع به نتیجه نرسد نیروی انتظامی دست از تلاش بر نخواهد داشت.

گفتنی است، بر اثر تیراندازی افراد شرور مامور نیروی انتظامی به دلیل شدت جراحت و یکی دیگران شهروندان به خاطر برخورد گلوله به قفسه سینه‌اش جان خود را از دست دادند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: