تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۵ - ۰۱:۱۰ کد مطلب 77018

بکام: هنوز هم از فرگوسن می ترسم

دیوید بکام اعتراف کرده که جذبه فرگوسن هنوز هم پابرجا است. به گزارش مشرق، دیوید بکام ستاره سابق منچستریونایتد اعتراف کرده که قدرت و جذبه فرگوسن هنوز هم تاثیرگذار است و بازیکنان سابقش از وی حساب می برند، او در این مورد گفت: « هفته پیش با او ملاقات کردم، او هنوز هم جذبه خودش […]

دیوید بکام اعتراف کرده که جذبه فرگوسن هنوز هم پابرجا است.

به گزارش مشرق، دیوید بکام ستاره سابق منچستریونایتد اعتراف کرده که قدرت و جذبه فرگوسن هنوز هم تاثیرگذار است و بازیکنان سابقش از وی حساب می برند، او در این مورد گفت:

« هفته پیش با او ملاقات کردم، او هنوز هم جذبه خودش را دارد و بازیکنان از وی حساب می برند. البته من فکر میکنم این چیزی است که باعث موفقیت او شد، به عنوان یک جوان، به کسی نیاز دارید که شما را حمایت کنید و الهام بخش باشد، من خیلی جوان بودم که لندن را ترک کردم و نیاز به یک شخصیت همچون پدر داشتم، او برایم مثل یک پدر بود. برای او همیشه اعتبار قائل می شدم، گرچه از وی ترس هم داشتم، اما احترام پابرجا بود.»

« من همیشه رابطه خوبی با فرگوسن داشته ام، گرچه بالا و پایین های زیادی وجود داشته، که در مورد هرکسی صادق است، اما همیشه برای مربی مثل فرگوسن احترام زیادی قائل هستم.»

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: