تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۵ - ۰۳:۲۸ کد مطلب 77024

تیم ستارگان محروم از توپ طلا +فیلم

فیفا در لیست اولیه نامزدهای توپ طلا تیمی از بازیکنان بزرگ و تاثیر گذار را جا گذاشته است که کاپیتان متعصب یووه در راس آنها قرار دارد. به گزارش مشرق، فیفا لیست اولیه‌ نامزدهای بهترین بازیکن جهان را دو روز پیش اعلام کرد که این موضوع بهت و حیرت هواداران فوتبال را از نبود ستارگان […]

فیفا در لیست اولیه نامزدهای توپ طلا تیمی از بازیکنان بزرگ و تاثیر گذار را جا گذاشته است که کاپیتان متعصب یووه در راس آنها قرار دارد.

به گزارش مشرق، فیفا لیست اولیه‌ نامزدهای بهترین بازیکن جهان را دو روز پیش اعلام کرد که این موضوع بهت و حیرت هواداران فوتبال را از نبود ستارگان بزرگی که در این سال تاثیر مستقیم در موفقیت‌های تیم‌هایشان داشتند به همراه داشت.

در راس این ستارگان محروم شده از توپ طلا ۲۰۱۵ جان لوئیجی بوفون کاپیتان و گلر متعصب تیم یووونتوس قرار دارد که اعترضات شدید هوداران فوتبال را به این تصمیم فیفا به همراه داشت.

البته این اولین بار نیست که ستاره بزرگی از لیست فیفا خط می‌خورد، سال گذشته هم لوئیس سوارز اروگوئه‌ای که عملکرد بسیار خوبی به همراه تیمش داشت اما به خاطر حرکت غیرورزشی که بر روی مدافع ایتالیایی کیلینی انجام داد از این لیست خط خورده بود.

امسال یک تیم کامل از ستارگان از لیست فیفا خط خوردند، اکنون دلیل فدراسیون فوتبال جهانی از حذف این ستاگارن چیست؟ آیا شما آن را تایید می کنید؟

لیست تیم ستارگان محروم شده از جایزه توپ طلا ۲۰۱۵ به ترتیب زیر است:

دورازه‌بان: جان لوئیجی بوفون ( یوونتوس).

دفاع‌ها: جرارد پیکه ( بارسلونا)- دیگو گودین ( اتلتیکو مادرید)- پاتریس اورا ( یوونتوس)- جوردی آلبا ( بارسلونا).

هافبک‌ها: داوید سیلوا ( منچستر سیتی)- سسک فابرگاس ( چلسی)- مسعود اوزیل ( آرسنال)- سرخیو بوسکس ( بارسلونا)- مارکو رویس ( بورسیا دورتموند).

مهاجم: گونزالو هیگواین ( ناپولی).

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: