تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۵ - ۰۴:۵۴ کد مطلب 77034

غول کوبایی حریف تمرینی فرنگی‌کار آذربایجانی‌

کادرفنی تیم ملی کشتی فرنگی آذربایجان برای آماده‌سازی کشتی‌گیر سنگین‌وزن این تیم، میجان لوپز کوبایی را به خدمت گرفتند. به گزارش مشرق، کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی آذربایجان و در رأس آنها جمشید خیرآبادی، سرمربی ایرانی این تیم، برای آماده‌سازی فرنگی‌کار سنگین‌وزن خود برنامه‌های ویژه‌ای را تدارک دیده‌اند که از آن جمله می‌توان به […]

کادرفنی تیم ملی کشتی فرنگی آذربایجان برای آماده‌سازی کشتی‌گیر سنگین‌وزن این تیم، میجان لوپز کوبایی را به خدمت گرفتند.

به گزارش مشرق، کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی آذربایجان و در رأس آنها جمشید خیرآبادی، سرمربی ایرانی این تیم، برای آماده‌سازی فرنگی‌کار سنگین‌وزن خود برنامه‌های ویژه‌ای را تدارک دیده‌اند که از آن جمله می‌توان به استخدام میجان لوپز، دارنده ۷ مدال طلای جهان و المپیک کشتی فرنگی اشاره کرد.

خیرآبادی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه از نظر حریف تمرینی به خصوص در سنگین‌وزن در آذربایجان دچار مشکل هستیم، پیش از بازی‌های اروپایی ۴ کشتی‌گیر کوبایی را به استخدام تیم درآوردیم که خوشبختانه نتیجه هم داد و در این مسابقات شریعتی به مدال نقره دست یافت. حالا هم با پرداخت ماهیانه ۳ هزار دلار به میجان لوپز کوبایی با او قرارداد بسته‌ایم تا این کشتی‌گیر را برای آماده‌سازی شریعتی به باکو بیاوریم تا در این راه به کشتی‌گیر ما کمک کند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: