تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۵ - ۰۵:۳۴ کد مطلب 77041

آل‌خلیفه دست به دامن صهیونیست‌ها شد

افشای قرارداد همکاری بین منامه و مقامات صهیونیست‌ به منظور بهبود چهره «آل خلیفه» در کشورهای غربی، رسوایی جدیدی برای حاکمان بحرینی به بار آْورد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، نظام بحرین در ادامه تلاش‌های مذبوحانه‌اش برای سرکوب انقلاب ۱۴ فوریه از یک طرف و بهبود چهره‌اش نزد افکار عمومی غرب دست به دامن اندیشکده امنیتی […]

افشای قرارداد همکاری بین منامه و مقامات صهیونیست‌ به منظور بهبود چهره «آل خلیفه» در کشورهای غربی، رسوایی جدیدی برای حاکمان بحرینی به بار آْورد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، نظام بحرین در ادامه تلاش‌های مذبوحانه‌اش برای سرکوب انقلاب ۱۴ فوریه از یک طرف و بهبود چهره‌اش نزد افکار عمومی غرب دست به دامن اندیشکده امنیتی «ممری» رژیم صهیونیستی شد.

به گزارش وبگاه خبری «مرآه البحرین»، نظام بحرین که طی سال‌های گذشته به علت رسوایی‌های متعدد در زمینه نقض حقوق بشر و سرکوب مخالفان به تنگ آمده بود و اقداماتش بر مواضع کشورهای غربی تاثیر گذاشته بود، آشکارا برای جبران آبروی از بین رفته‌اش، خود را در آغوش صهیونیست‌ها انداخت.

بر اساس این گزارش، مقامات نظام آل خلیفه این بار به فکر همکاری با اندیشکده «ممری» رژیم صهیونیستی از مراکز نزدیک به «ایهود باراک» وزیر دفاع سابق آن رژیم افتادند.

بر اساس این گزارش، یک گروه بحرینی نزدیک به نظام منامه به دنبال دریافت مساعدت اسرائیل به منظور بهبود چهره نظام آل خلیفه در محافل بین‌المللی است.

این گزارش حاکی است که کمپین «این همان بحرین است» متشکل از ۲۰۰ نفر که هم اکنون در آمریکا بسر می‌برند، یادداشت تفاهمی با مرکز پژوهش‌های رسانه‌ای خاورمیانه مشهور به «ممری» امضا کردند که «جنجالی» توصیف شده است.

کمپین «این همان بحرین است» اعلام کرده که این توافق برای بهبود چهره بحرین در خارج از کشور است.

مقر اندیشکده ممری در آمریکا بوده و وابسته به رژیم صهیونیستی است.

در پی افزایش آگاهی افکار عمومی غرب نسبت به نقض حقوق بشر توسط منامه، دولت بحرین کمپین «این همان بحرین است» را راهی آمریکا کرده است.

منبع: فارس

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: