تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۵ - ۱۱:۰۳ کد مطلب 77070

بیعت گیری زوری داعش در جنوب دمشق+تصاویر

گروه تروریستی تکفیری داعش از توبه و بیعت تعدادی از نیروهای گروههای مخالف خود با ابوبکر البغدادی در محله “حجرالاسود” واقع در حاشیه جنوبی شهر دمشق خبر داده است. گروه بین الملل مشرق- گروه تروریستی تکفیری داعش از توبه و بیعت تعدادی از نیروهای گروههای مخالف خود با ابوبکر البغدادی در محله “حجرالاسود” واقع در حاشیه […]

گروه تروریستی تکفیری داعش از توبه و بیعت تعدادی از نیروهای گروههای مخالف خود با ابوبکر البغدادی در محله “حجرالاسود” واقع در حاشیه جنوبی شهر دمشق خبر داده است.

گروه بین الملل مشرق- گروه تروریستی تکفیری داعش از توبه و بیعت تعدادی از نیروهای گروههای مخالف خود با ابوبکر البغدادی در محله “حجرالاسود” واقع در حاشیه جنوبی شهر دمشق خبر داده است. بنابر تصاویر منتشر شده از سوی داعش، گروهی از اعضای گروههای ارتش آزاد، القاعده و اخوان المسلمین (جبهه اسلامی) با حضور در یکی از محلات شهرک حجر الاسود با امیر داعش در منطقه به نمایندگی از ابوبکر البغدادی اعلام بیعت کرده اند.

بیعت گیری زوری داعش در جنوب دمشق+تصاویر

محله حجر الاسود طی چند سال اخیر کانون اصلی فعالیتهای داعش در حاشیه جنوبی شهر دمشق بوده است. هر چند که داعش به این نیز اکتفا نکرده و از دو ماه یش حملات خونینی را به مواضع نیروهای گروههای رقیبش همچون احرارالشام، اجناد الشام، ارتش آزاد، القاعده و … سازماندهی و اجرا کرده که طی آن صدها نفر از دو طرف کشته و زخمی شده اند.

بیعت گیری زوری داعش در جنوب دمشق+تصاویر
بیعت گیری زوری داعش در جنوب دمشق+تصاویر

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: