تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۳ کد مطلب 77072

کشف محموله سلاح و مهمات در سویداء+تصاویر

نیروهای ارتش و دفاع وطنی استان سویداء در حین بازرسی از یکدستگاه خودروی باری در حال عبور از جاده درعا – سویداء – دمشق مقادیری سلاح و مهمات در حال قاچاق برای گروههای تروریستی تکفیری را کشف و ضبط کردند. گروه بین الملل مشرق- نیروهای ارتش و دفاع وطنی استان سویداء در حین بازرسی از یکدستگاه […]

نیروهای ارتش و دفاع وطنی استان سویداء در حین بازرسی از یکدستگاه خودروی باری در حال عبور از جاده درعا – سویداء – دمشق مقادیری سلاح و مهمات در حال قاچاق برای گروههای تروریستی تکفیری را کشف و ضبط کردند.

گروه بین الملل مشرق- نیروهای ارتش و دفاع وطنی استان سویداء در حین بازرسی از یکدستگاه خودروی باری در حال عبور از جاده درعا – سویداء – دمشق مقادیری سلاح و مهمات در حال قاچاق برای گروههای تروریستی تکفیری را کشف و ضبط کردند. بنابر این گزارش، این محموله شامل تسلیحات و مهمات سبک و سنگین بوده که احتمالا با هدف تحویل به گروههای تروریستی فعال در غرب استان سویداء در حال حمل بوده است.

کشف محموله سلاح و مهمات در سویداء+تصاویر

استان درزی نشین سویداء در جنوب شرقی سوریه طی ۴ سال نخست از بحران این کشور از ورود به منازعه میان گروههای تروریستی تکفیری و دولت سوریه خودداری کرد اما در پی حملات چند ماه اخیر تروریستهای ارتش آزاد و القاعده از محور غربی و تروریستهای تکفیری داعش از محور شرقی آن، به کانون درگیریها در منطقه تبدیل شده است. با هوشیاری و حمایت مردم بومی این منطقه دو مرحله تلاش گسترده تروریستها برای سیطره بر بخشهای غربی و فرودگاه نظامی “الثعله” سویداء ناکام مانده است.

کشف محموله سلاح و مهمات در سویداء+تصاویر
کشف محموله سلاح و مهمات در سویداء+تصاویر
کشف محموله سلاح و مهمات در سویداء+تصاویر

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: