تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۵ - ۱۳:۰۵ کد مطلب 77090

یک عمان علیه تیم ملی فوتبال ایران!

جام جم ورزشی: عمانی ها برای دیدار با ایران برنامه های زیادی تدارک دیده اند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، تیم‌های ملی فوتبال ایران و عمان فردا پنجشنبه در چارچوب مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ و جام ملتهای ۲۰۱۹ در مسقط به مصاف هم خواهند رفت. کسب پیروزی در این بازی خانگی برای عمانی‌ها آنقدر حیاتی […]

جام جم ورزشی: عمانی ها برای دیدار با ایران برنامه های زیادی تدارک دیده اند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، تیم‌های ملی فوتبال ایران و عمان فردا پنجشنبه در چارچوب مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ و جام ملتهای ۲۰۱۹ در مسقط به مصاف هم خواهند رفت. کسب پیروزی در این بازی خانگی برای عمانی‌ها آنقدر حیاتی هست که آنها برای حضور تماشاگرانشان در ورزشگاه جوایز مختلفی را در نظر گرفته و تبلیغ زیادی را در این زمینه انجام داده‌اند.

از سوی دیگر، کمپینی متشکل از تعدادی از هنرمندان سرشناس، شاعران، نویسندگان و موسیقی‌دان‌های عمان آغاز به کار کرده است تا هوادارن عمانی را برای حضور در ورزشگاه در بازی با ایران تهییج کند. این کمپین در طول ۹۰ دقیقه فقط تیم ملی فوتبال ایران را تشویق خواهند کرد.

این کمپین با فعالیت گسترده در شبکه‌های مجازی و بازنشر صحبت‌های هنرمندان و شاعران، اقدامات قابل توجهی در این زمینه صورت داده است.

از سویی عمانی که برای بازی مقابل تیم ملی فوتبال ایران برنامه های زیادی دارند تمرینات خود را بدون حضور رسانه ها و به صورت محرمانه برگزار می کنند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: