تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۵ - ۱۷:۱۰ کد مطلب 77167

کنایه ناصر حجازی به علی پروین+عکس

به لحاظ قدمت حضور در تیم ملی ناصر حجازی ۲ سال زودتر از علی پروین به تیم ملی دعوت شد. اما پروین به واسطه بازی های زیبایش خیلی زود بازوبند کاپیتانی را بر دستانش دید. به گزارش پایگاه ۵۹۸، در بازی خاطره انگیز با کره جنوبی که با درخشش خارق العاده ناصر حجازی همراه بود، […]

به لحاظ قدمت حضور در تیم ملی ناصر حجازی ۲ سال زودتر از علی پروین به تیم ملی دعوت شد. اما پروین به واسطه بازی های زیبایش خیلی زود بازوبند کاپیتانی را بر دستانش دید.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، در بازی خاطره انگیز با کره جنوبی که با درخشش خارق العاده ناصر حجازی همراه بود، در صحنه ای حجازی در خروج از دروازه اشتباه کرد و در پی جبران این اشتباه هر طور بود توپ را به کرنر زد. علی پروین به ناگاه از کوره در رفت و بر سر ناصرخان داد کشید و گفت: تا مطمئن نشدی چرا دروازه رو خالی می کنی؟ وقتی حسین کازرانی تو دفاع هست تو چرا میای بیرون؟ حجازی که همواره اخلاق مدار بود در مقابل تذکر پروین تمکین می کند.
کنایه ناصر حجازی به علی پروین+عکس

سال ها می گذرد. اینک پروین و حجازی در قامت مربیگری رودرروی هم ایستاده اند. حجازی سرمربی ذوب آهن شده است و پروین سرخ پوشان پایتخت را هدایت می کند. بازی با حساب ۱ بر ۱ در جریان است. پرسپولیس صاحب یک ضربه پنالتی شده است. اما توپ رهبری فرد به اوت می رود. بار دیگر پنالتی برای سرخپوشان. اینبار محمدخانی پشت توپ ایستاده است. محمدخانی هم توپ را به اوت می زند. پروین خشمگین در کنار زمین فریاد می زند. حجازی به کنار پروین می رود و چیزی در گوش او می گوید.

کنایه ناصر حجازی به علی پروین+عکس

بعد از بازی خبرنگاران نسبت به مکالمه حجازی با پروین کنجکاو می شوند. حجازی جواب خبرنگاران را داد. «به علی آقا گفتم این دروازه‌بان زیر دست حجازی تربیت شده، پس ناراحت نباش»

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: