تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۵ - ۲۲:۰۱ کد مطلب 77235

مداحی پیروانی بر سر مزار هادی نوروزی

پیشکسوتان فوتبال کشورمان امروز بر سر مزار مرحوم نوروزی حاضر شده و سینه‌زنی و نوحه‌خوانی پرداختند. به گزارش مشرق، در آستانه هفتمین شب درگذشت مرحوم هادی نوروزی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس امروز مراسم‌هایی در شهرستان بابل و روستای کپورچال برگزار شد. پیشکسوتان فوتبال چهار استان فارس، اصفهان، گیلان و مازندران که در شهرستان قائم‌شهر و […]

پیشکسوتان فوتبال کشورمان امروز بر سر مزار مرحوم نوروزی حاضر شده و سینه‌زنی و نوحه‌خوانی پرداختند.

به گزارش مشرق، در آستانه هفتمین شب درگذشت مرحوم هادی نوروزی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس امروز مراسم‌هایی در شهرستان بابل و روستای کپورچال برگزار شد.

پیشکسوتان فوتبال چهار استان فارس، اصفهان، گیلان و مازندران که در شهرستان قائم‌شهر و برای برگزاری مسابقات چهار جانبه حضور داشتند امروز بر سر مزار کاپیتان فقید تیم فوتبال پرسپولیس حاضر شدند و به نوحه خوانی و عزاداری پرداختند.

در این مراسم غلامحسین پیروانی سرمربی اسبق تیم فوتبال فجر سپاسی و از پیشکسوتان تیم فوتبال کشورمان به نوحه خوانی و مدیحه سرایی پرداخت.حمید جاسمیان، غلامحسین پیروانی و … از جمله پیشکسوتان حاضر در این مراسم بودند  که به یاد مرحوم نوروزی گریستند.

همچنین مراسم مشابهی در مسجد حضرت فاطمه زهرا (س) شهرستان بابل با حضور جمع کثیری از قهرمانان ورزشی رشته‌های مختلف و علاقمندان به این بازیکن برگزار شد. در این مراسم قهرمانان ملی و بین‌المللی شهرستان بابل و قائم‌شهر، اعضای تیم فوتبال خونه به خونه، بابل مدیران این باشگاه و قهرمانان ورزشی رشته‌‌های مختلف شرکت کردند و یاد و خاطره مرحوم نوروزی را گرامی داشتند.

گفتنی است مراسم هفتم مرحوم نوروزی فردا در روستای کپورچال و بر سر مزار این بازیکن فقید برگزار خواهد شد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: