تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۶ - ۰۳:۲۰ کد مطلب 77285

برجام به گونه ای بررسی شود که آیندگان اشکال از کار ما نگیرند

حضرت آیت الله نوری همدانی اظهار داشت: بررسی کنندگان بدانند این موضوع به عنوان سندی خواهد ماند لذا به گونه ای بررسی شود که آیندگان اشکال از کار ما نگیرند. حضرت آیت الله حسین نوری همدانی امروز در جلسه درس خارج خود ضمن عرض تسلیت مجدد به خانواده قربانیان فاجعه منا، از حضور گسترده و […]

حضرت آیت الله نوری همدانی اظهار داشت: بررسی کنندگان بدانند این موضوع به عنوان سندی خواهد ماند لذا به گونه ای بررسی شود که آیندگان اشکال از کار ما نگیرند.

حضرت آیت الله حسین نوری همدانی امروز در جلسه درس خارج خود ضمن عرض تسلیت مجدد به خانواده قربانیان فاجعه منا، از حضور گسترده و باشکوه مردم در مراسم تشییع جنازه و مجالس بزرگداشت جان باختگان این حادثه قدردانی کرد.
وی با بیان این که حکومت عربستان همانند دوران جاهلیت اداره می شود و نوکری آمریکا و رژیم صهیونیستی افتخار آنان است، جنایت آل سعود در یمن را نشانه ای بر این مدعا دانست.

حضرت آیت الله نوری همدانی با یادآوری این نکته که برجام در حال طی مسیر قانونی خود هست، خطاب به بررسی کنندگان برجام اظهار داشت: بررسی کنندگان بدانند این موضوع به عنوان سندی خواهد ماند لذا به گونه ای بررسی شود که آیندگان اشکال از کار ما نگیرند.

وی خواستار حفظ خطوط انقلاب وخطوط قرمز نظام ومنافع ملی و توجه به فرمایشات رهبرمعظم انقلاب در روند بررسی برجام شد و تاکید کرد: تاکید می کنیم که به مذاکره کنندگان حمله نشود؛ تهمت نزنند در فضایی بدور از اختلاف مشکلات و اشکالات را برطرف کنند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: