تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۶ - ۰۹:۰۱ کد مطلب 77323

نیرو گاه اتمی اسرائیل +عکس

حمید بعیدی نژاد در جدیدترین پست اینستاگرامی خود خطرات اتمی شدن رژیم صهیونیستی را یاد آور شد و آن را برای منطقه خطرناک دانست. به گزارش پایگاه ۵۹۸، حمید بعیدی نژاد در جدیدترین پست اینستاگرامی خود خطرات اتمی شدن رژیم صهیونیستی را یاد آور شد و  آن را برای منطقه خطرناک دانست. وی در اینستاگرامش […]

حمید بعیدی نژاد در جدیدترین پست اینستاگرامی خود خطرات اتمی شدن رژیم صهیونیستی را یاد آور شد و آن را برای منطقه خطرناک دانست.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، حمید بعیدی نژاد در جدیدترین پست اینستاگرامی خود خطرات اتمی شدن رژیم صهیونیستی را یاد آور شد و  آن را برای منطقه خطرناک دانست.

وی در اینستاگرامش نوشت:

روز پنجم اکتبر هزار و نهصد و هشتاد و شش یعنی حدود سی سال پیش روزنامه ساندی تایمز انگلیس با تیتر درشت و اصلی در صفحه اول به استناد اطلاعات مردخای وانونو دانشمند هسته ای اسرائیل، برنامه نظامی اسرائیل برای تولید سلاحهای هسته ای را افشا نمود. 

حداقل از آن زمان برنامه تولید سلاحهای هسته ای اسرائیل بی وقفه ادامه داشته است. در همین شرایط رژیم اسرائیل برای انحراف افکار عمومی جهانی از برنامه نظامی خود بیشترین اتهامات و فشار را متوجه جمهوری اسلامی ایران نموده است.

ناظران و سیاستمداران بین المللی معتقدند که یکی از عوامل عصبانیت رژیم اسرائیل از تفاهم هسته ای ایران، خارج شدن بحث هسته ای ایران از توجه سیاسی جهانی بعد از تفاهم، و معطوف شدن تمامی توجه ها به بحث توان هسته ای اسرائیل بعنوان بزرگترین تهدید امنیتی در خاورمیانه میباشد

نیرو گاه اتمی اسرائیل در اینستاگرام بعیدی نژاد +عکس

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: