تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۶ - ۰۹:۰۱ کد مطلب 77325

مخوف‌ترین‌جنگنده‌های روس در نبرد با داعش +تصاویر

ورود جنگنده های روسیه به جنگ علیه داعش سایه ترس را بر فراز گروه تکفیری داعش گسترانده است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، بعد از ناکامی گروه به اصطلاح اعتلاف علیه داعش که توسط نیروهای غربی به خصوص آمریکا تشکیل شده بود، نتها داعش از بین نرفت بلکه توانست به لطف کمک های هوایی به حیات […]

ورود جنگنده های روسیه به جنگ علیه داعش سایه ترس را بر فراز گروه تکفیری داعش گسترانده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، بعد از ناکامی گروه به اصطلاح اعتلاف علیه داعش که توسط نیروهای غربی به خصوص آمریکا تشکیل شده بود، نتها داعش از بین نرفت بلکه توانست به لطف کمک های هوایی به حیات خود ادامه دهد.

علی رغم عدم تمایل کشورهای غربی عربی که به طرق رسمی و غیر رسمی به حمایت از داعش می پردازند، روسیه وارد جنگ با داعش در سوریه شده است و پرواز جنگنده های روسی بر فراز مواضع این گروه تکفیری معادلات اعتلاف غربی را برهم زده است.

مخوف‌ترین جنگنده‌های روس در نبرد با داعش +تصاویر 

بر اساس اعلام سخنگوی ارتش روسیه ، بیش از ۵۰ فروند هواپیما و بالگرد در عملیات بمباران مواضع گروه تروریستی در سوریه شرکت دارند. در این عملیات از هواپیماهای سوخو ۲۴،۲۵ و ۳۴ استفاده شده که از جنگنده بمب افکن های چند منظوره برای وارد کردن ضربات مافوق دقیق به اهداف زمینی و شناورهای دشمن در هروقت از شبانه روز هستند.

مخوف‌ترین جنگنده‌های روس در نبرد با داعش +تصاویر

 

به گزارش روزنامه “روسیسکایا گازتا”، سرتیپ ایگور کوناشنکوف سخنگوی وزارت دفاع روسیه خاطرنشان ساخت تمام هواپیما های شرکت کننده در عملیات روسیه مدرنیزه شده و دارای جدیدترین سامانه های ناوبری و نشانه گیری هستند. 

مخوف‌ترین جنگنده‌های روس در نبرد با داعش +تصاویر

هواپیما های روسیه در پایگاه حمیمیم مستقر هستند و وسایل لازم از جمله مهمات طی کوتاهترین مدت از پایگاه دریایی پشتیبانی نظامی در طرطوس به آنجا رسانده می شوند. 

نیروی دریایی روسیه طی دو شبانه روز اخیر ۲۸ پرواز رزمی انجام داده و ۱۲ پایگاه داعش را بمباران کرده است. 

ارتش روسیه از جنگنده های مخوف دیگری هم برخوردار است که می توانید تصاویری از آن را مشاهده کنید.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: