تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۶ - ۰۹:۲۰ کد مطلب 77330

یگان پلیس القاعده در ادلب+تصاویر

با گذشت ۶ ماه از اشغال استان ادلب واقع در شمال غربی کشور سوریه توسط تروریستهای تکفیری القاعده، فعالان رسانه ای سوری از تاسیس یگان ویژه پلیس مذهبی از سوی این گروه تروریستی بین المللی در این استان خبر داده اند. گروه بین الملل مشرق- با گذشت ۶ ماه از اشغال استان ادلب واقع در شمال […]

با گذشت ۶ ماه از اشغال استان ادلب واقع در شمال غربی کشور سوریه توسط تروریستهای تکفیری القاعده، فعالان رسانه ای سوری از تاسیس یگان ویژه پلیس مذهبی از سوی این گروه تروریستی بین المللی در این استان خبر داده اند.

گروه بین الملل مشرق- با گذشت ۶ ماه از اشغال استان ادلب واقع در شمال غربی کشور سوریه توسط تروریستهای تکفیری القاعده، فعالان رسانه ای سوری از تاسیس یگان ویژه پلیس مذهبی از سوی این گروه تروریستی بین المللی در این استان خبر داده اند.

یگان پلیس القاعده در ادلب+تصاویر

بنابر این گزارش، در یکی از این تصاویر یکی از اعضای واحد پلیس مذهبی داعش موسوم به یگان الحسبه و در تصویر دوم پلیس گروه جبهه النصره (القاعده در سوریه) به نمایش در آمده است. فعالان رسانه ای سوری با مقایسه این دو تصویر این سوال را مطرح کرده اند که با توجه به اینکه هردو گروه داعش و القاعد از یک نحله فکری (تفکر وهابیت) نشات گرفته اند چه فرقی میان این دو گروه تروریستی و عملکرد آنها در مناطق تحت تصرفشان وجود دارد.

یگان پلیس القاعده در ادلب+تصاویر

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: