تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۶ - ۱۳:۵۳ کد مطلب 77382

مهلت ارسال مقالات به هجدهمین کنفرانس ملی دانشجویی مهندسی برق ایران

هجدهمین دوره کنفرانس از ۲۶ تا ۲۸ آبانماه سال جاری و به مدت ۳ روز در شهر مشهد مقدس، به میزبانی دانشگاه پیام نور و با حمایت شرکت برق منطقه ای خراسان، نیروگاه صنعتی طوس، شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد برگزار خواهد شد. به گزارش پایگاه […]

هجدهمین دوره کنفرانس از ۲۶ تا ۲۸ آبانماه سال جاری و به مدت ۳ روز در شهر مشهد مقدس، به میزبانی دانشگاه پیام نور و با حمایت شرکت برق منطقه ای خراسان، نیروگاه صنعتی طوس، شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از دبیرخانه کنفرانس، با توجه به تعداد زیاد تقاضاهای مطرح شده ازطرف علاقمندان به شرکت در کنفرانس و ارسال مقاله، درخواستی مبنی بر تمدیدمهلت ارسال مقالات به کمیته علمی کنفرانس ارائه شدو با هماهنگی صورت گرفته، مهلت ارسال مقالات تا پایان روز جمعه ۲۴ مهر ماه تمدید گردید.

جامع،مسئول دبیرخانه کنفرانس خاطر نشان کرد: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته با هیئت داوران، زمان اعلام نتایج داوری تغییری نکرده و مقالات پذیرفته شده در ۳۰ مهرماه اعلام خواهد شد.

وی تاکید کرد: با توجه به فشرده بودن زمان داوری مقالات، مهلت اعلام شده جهت ارسال مقالات به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود و بی شک مقالات ارسال شده پس از پایان روز جمعه ۲۴ مهر ماه، به مرحله داوری راه نخواهند یافت.

جامع در پایان از علاقمندان دعوت کرد با مراجعه به وب سایت کنفرانس به آدرس www.iscee.ir، از طریق بخش ارسال مقاله، اقدام به ثبت مقاله خود نمایند.

لازم به توضیح است که هجدهمین دوره از این کنفرانس از ۲۶ تا ۲۸ آبانماه سال جاری و به مدت ۳ روز در شهر مشهد مقدس، به میزبانی دانشگاه پیام نور و با حمایت شرکت برق منطقه ای خراسان، نیروگاه صنعتی طوس، شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد برگزار خواهد شد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: