تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۶ - ۱۴:۴۴ کد مطلب 77399

بلاتر ۹۰ روز تعلیق شد/ دست‌های پلاتینی هم سیاه شد

به گزارش پایگاه ۵۹۸، به گزارش کمیته اخلاق فدراسیون جهانی فوتبال فیفا فعالیت سپ بلاتر به مدت۹۰ روز به تعلیق در آمد. به گزارش بانک ورزش و به نقل از گاردین، درچند ماه اخبر سپ بلاتر مورد بازجویی‌های کمیته اخلاقی فیفا قرار گرفته است و بر این اساس فعالیت وی به مدت ۹۰روز تعلیق شده […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸، به گزارش کمیته اخلاق فدراسیون جهانی فوتبال فیفا فعالیت سپ بلاتر به مدت۹۰ روز به تعلیق در آمد.

به گزارش بانک ورزش و به نقل از گاردین، درچند ماه اخبر سپ بلاتر مورد بازجویی‌های کمیته اخلاقی فیفا قرار گرفته است و بر این اساس فعالیت وی به مدت ۹۰روز تعلیق شده است.

پیش از این بلاتر در مورد تمامی اتهاماتی که به وی وارد شده بود اظهار بی‌گناهی و بی اطلاعی کرده بود. اما آخرین مورد از فسادهای رو شده در فیفا یعنی ماجرای دریافت پاداش ۲ میلیون فرانکی پلاتینی باعث شد دوباره پرونده بلاتر را به جریان بیفتد. با برملا شدن خبر دست داشتن پلاتینی در دریافت مبلغ هنگفتی از تشکیلات فیفا به نظر می‌رسد سرنوشت این دو عضو سرشناس تشکیلات فوتبال در جهان نامعلوم باشد. قرار بود این دو در انتخاب دور بعدی فیفا رقبای جدی یکدیگر باشند.

خبر دریافت پاداش نامتعارف رئیس کنونی یوفا در چند روز گذشته از طریق رسانه‌های بریتانیا منتشر شد. دادستانی کل سوئیس در زوریخ اعلام کرده در چند روز آینده جزئیات بیشتری از این خبر منتشر خواهد کرد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: