تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۶ - ۱۳:۵۲ کد مطلب 77422

لطف الله فروزنده:دولت ابهامات در برجام را رفع کند

سخنگوی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: وظیفه دولت پاسخگویی به مجلس و ملت است که چگونه می خواهد ابهامات را دربرجام رفع کند . دولت باید برای ملت اطمینان خاطر ایجاد کند که از حقوق آنها دفاع می کند.

به گزارش میدان۷۲ لطف‌الله فروزنده سخنگوی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی  با اشاره به گزارش کمیسیون برجام اظهار داشت: کمیسیون ویژه برجام مجلس بسیار تخصصی و با صبر و پشتکار توانست برجام را بررسی کند و ما از اعضای این کمیسیون تشکر میکنیم.

وی افزود: همانطور که از سیمای جمهوری اسلامی این جلسات پخش شد مردم دیدند که نمایندگان با قدرت و قوت و با اقتدار کار برجام را رسیدگی کردند و با تعامل توانستند در این موضوع همدلی و همزبانی را نشان دادند.

فروزنده تصریح کرد: ابعاد مختلف برجام در این کمیسیون بررسی شده و ما از دولت می خواهیم به این گزارش توجه جدی کند و پاسخ افکار عمومی را بدهد و پیشنهادات گزارش برجام کمیسیون ویژه برجام را توجه کند.

قائم مقام جمعیت ایثارگران بیان داشت: موضوع برداشته شدن تحریم ها موضوع مهمی است که گزارش کمیسیون برجام نشان می دهد غربی ها الزامی برای برداشتن تحریم ها ندارند به همین دلیل دولت باید به شکلی کار را پیش ببرد که منجر به برداشته شدن تحریم ها شود.

وی افزود: موضوع دفاعی کشور نیز بسیار مهم است و در برجام باید به شکلی باشد که نه تنها منجر به ضعف دفاعی و امنیتی کشور نشود بلکه امنیت ما تقویت شود و نباید جایگاه ویژه ایران در منطقه در حمایت از ملت های مظلوم آسیب ببیند.

سخنگوی جمعیت ایثارگران تصریح کرد:ضرورت توسعه دانش و تحقیق کشور بر کسی پوشیده نیست و اقتصاد دانش بنیان نیز از اتهمت بالایی برای ما برخوردار است که باید مورد توجه قرار گیرد .

وی افزود: وظیفه دولت پاسخگویی به مجلس و ملت است که چگونه می خواهد ابهامات را رفع کند . دولت باید برای ملت اطمینان خاطر ایجاد کند که از حقوق آنها دفاع می کند.

فروزنده تاکید کرد: دولت از ظرفیت مجلس و کمیسیون ویژه برجام استفاده کند تا این همدلی و همزبانی به فرصتی تاریخی تبدیل شود.

منبع:افکارنیوز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: