تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۶ - ۲۱:۱۵ کد مطلب 77456

قرائت اطلاعیه خانواده مرحوم نوروزی

از سوی خانواده مرحوم هادی نوروزی در مراسم هفتمین روز درگذشت این بازیکن فقید اطلاعیه‌ای قرائت شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، مراسم هفتمین روز درگذشت مرحوم هادی نوروزی کاپیتان فقید تیم فوتبال پرسپولیس امروز در حالی در روستای کپورچال بابل برگزار شد که بالغ بر ۱۵ هزار نفر در این مراسم شرکت کردند. در این […]

از سوی خانواده مرحوم هادی نوروزی در مراسم هفتمین روز درگذشت این بازیکن فقید اطلاعیه‌ای قرائت شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، مراسم هفتمین روز درگذشت مرحوم هادی نوروزی کاپیتان فقید تیم فوتبال پرسپولیس امروز در حالی در روستای کپورچال بابل برگزار شد که بالغ بر ۱۵ هزار نفر در این مراسم شرکت کردند.

در این مراسم محمد رویانیان، علی حاج رضایی، مهرداد کفشگری، شهاب گردان، رحمان احمدی، امام جمعه بابل، امام جمعه قائمشهر، جمع کثیری از پیشکسوتان، مدیران، مربیان و ورزشکاران رشته‌های گوناگون حضور داشتند.

علاوه بر مراسم سینه زنی، نوحه خوانی و قرائت فاتحه برای مرحوم نوروزی تعداد از حاضران همانند محمد رویانیان امیر حاج رضایی اصغر رامشگر، احمد ابراهیمی پور ، محمد عباس زاده، میثم بائو، یوسف گرایی، شهاب گردان، برادر همسر مرحوم نوروزی و .. به سخنرانی پرداختند.

 همچنین برادر همسر مرحوم نوروزی اطلاعیه‌ای از سوی خانواده کاپیتان فقید پرسپولیس برای حاضرین قرائت کرد و در این اطلاعیه از اصحاب رسانه، ورزشکاران، مسئولان و … بابت ابراز همدردی و بودن در کنار خانواده این مرحوم تشکر کرد.

همچنین رامش‌گر پیشکسوت فوتبال قائمشهر و از مربیان پیشین مرحوم نوروزی دقایقی برای حاضرین به سخنرانی پرداخت.

گفتنی است بنرهایی از سوی اهالی فوتبال در روستای کپورچال نصب شده بود. حتی بنرهایی از سوی ملی پوشان پرسپولیس همانند رامین رضائیان که در کشور عمان به سر می‌برد دیده می شد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: