تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۶ - ۲۲:۴۴ کد مطلب 77461

سه‌کشته در واژگونی اتوبوس محور اراک-ازنا

رئیس پلیس راه استان مرکزی از کشته شدن ۳نفر، زخمی شدن ۱۵نفر براثر حادثه واژگونی یک دستگاه اتوبوس اسکانیا در محور اراک-ازنا خبر داد.  به گزارش مشرق، سرهنگ مهدی حسنی رئیس پلیس راه استان مرکزی، با اشاره به سانحه رانندگی در محور اراک-ازنا اظهار داشت: به‌ دنبال بارش امروز در سطح استان مرکزی و لغزندگی […]

رئیس پلیس راه استان مرکزی از کشته شدن ۳نفر، زخمی شدن ۱۵نفر براثر حادثه واژگونی یک دستگاه اتوبوس اسکانیا در محور اراک-ازنا خبر داد.

 به گزارش مشرق، سرهنگ مهدی حسنی رئیس پلیس راه استان مرکزی، با اشاره به سانحه رانندگی در محور اراک-ازنا اظهار داشت: به‌ دنبال بارش امروز در سطح استان مرکزی و لغزندگی محورهای مواصلاتی استان متاسفانه شاهد واژگونی یک دستگاه اتوبوس اسکانیا در محور اراک-ازنا بوده ایم.

وی افزود: این سانحه ساعت ۱۵٫۳۶ امروز در کیلومتر ۲۹ این محور رخ داده که در اثر آن یک دستگاه اتوبوس اسکانیا از جاده خارج و دچار واژگونی شد.

حسنی خاطرنشان کرد: این اتوبوس از مبدا تهران به سمت شهرستان دورود در حال حرکت بود که از مسیر خارج شده و دچار واژگونی شد که در اثر آن ۳ نفر کشته و ۵ نفر به علت جراحات بالا به بیمارستان منتقل و بقیه مصدومان نیز در محل درمان شدند.

رئیس پلیس راه استان مرکزی با اشاره به علت این سانحه گفت: کارشناس پلیس راه استان که در محل حاضر شده و علت این سانحه را عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه در جاده لغزنده اعلام کرد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: