تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۷ - ۰۰:۰۴ کد مطلب 77471

اعدام گروگانهای آشوری توسط داعش+تصاویر

گروه تروریستی تکفیری داعش با انتشار یک ویدئو، لحظه اعدام وحشیانه ۳ گروگان آشوری ربوده شده از حاشیه استان حسکه سوریه را به نمایش درآورده است. گروه بین الملل مشرق- گروه تروریستی تکفیری داعش با انتشار یک ویدئو، لحظه اعدام وحشیانه ۳ گروگان آشوری ربوده شده از حاشیه استان حسکه سوریه را به نمایش درآورده است. […]

گروه تروریستی تکفیری داعش با انتشار یک ویدئو، لحظه اعدام وحشیانه ۳ گروگان آشوری ربوده شده از حاشیه استان حسکه سوریه را به نمایش درآورده است.

گروه بین الملل مشرق- گروه تروریستی تکفیری داعش با انتشار یک ویدئو، لحظه اعدام وحشیانه ۳ گروگان آشوری ربوده شده از حاشیه استان حسکه سوریه را به نمایش درآورده است. در این تصاویر، ۳ مرد آشوری در مقابل دوربین داعش از خانواده های خود میخواهند که به درخواست داعش برای پرداخت باج ۱۴ میلیون دلاری  پاسخ مثبت بدهند.

اعدام گروگانهای آشوری توسط داعش+تصاویر

بر اساس اطلاعا منتشر شده، ۳ قربانی جدید داعش به اسامی “دکتر عبدالمسیح نویا، آشور ابراهیم (از روستای جزیره) و بسام میشائیل (از روستای تل شمیرام)” بودند که پس از قرائت بیانیه درخواست باج داعش از سوی تروریستها با شلیک گلوله از پشت سر اعدام شدند. این سه نفر بخشی از حداقل ۱۸۷ مسیحی آشوری هستند که داعش دو ماه پیش طی یک عملیات نفوذی به اسارت گرفته است. گفته می شود بخش اعظم گروگانها نیز زن و کودک و افراد سالخورده ای هستند که امکان فرار از دست تروریستها را نداشته اند.

اعدام گروگانهای آشوری توسط داعش+تصاویر

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: