تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۷ - ۰۰:۲۴ کد مطلب 77475

ایران حمله سعودی‌ها به مراسم عروسی در یمن را محکوم کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان حملات هواپیماهای عربستان سعودی به مراسم عروسی در استان ذمار در یمن که منجر به کشته و مجروح شدن ده‌ها تن از شهروندان بیگناه یمنی شد را محکوم کرد.  به گزارش مشرق، مرضیه افخم سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان حملات هواپیماهای عربستان سعودی به مراسم عروسی در استان ذمار در […]

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان حملات هواپیماهای عربستان سعودی به مراسم عروسی در استان ذمار در یمن که منجر به کشته و مجروح شدن ده‌ها تن از شهروندان بیگناه یمنی شد را محکوم کرد.

 به گزارش مشرق، مرضیه افخم سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان حملات هواپیماهای عربستان سعودی به مراسم عروسی در استان ذمار در یمن که منجر به کشته و مجروح شدن ده‌ها تن از شهروندان بیگناه یمنی از جمله زنان و کودکان شد را محکوم کرد.

مرضیه افخم افزود: حملات نیروهای نظامی خارجی به مناطق مسکونی و اهداف غیرنظامی یمن تاکنون هزاران نفر از مردم بی دفاع این کشور مسلمان را به خاک و خون کشانده و به جز ویرانی و کشتار مردم بیگناه یمن هیچ دستاوردی برای نیروهای مهاجم نداشته است.

سخنگوی وزارت امور خارجه از سازمان ملل و کشورهای موثر در بحران یمن خواست تا تلاش‌های خود برای توقف فوری حملات را شدت بخشند و تدابیر و اقدامات لازم جهت حفاظت از امنیت و سلامت غیرنظامیان به ویژه کودکان و زنان را در اولویت قرار دهند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: