تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۷ - ۰۰:۳۴ کد مطلب 77479

تکذیب شایعه فوت یکی از سران فتنه

پیگیری‌های خبرنگار بولتن نیوز از منابع آگاه و مطلع، معلوم شدن این شایعه کاملا کذب بود و کاملا تکذیب می‌شود. بنابراین و براساس گفته‌های منابع کاملا موثق، میرحسین موسوی در سلامت کامل به سر برده و هیچ مشکلی که حیات و یا حتی سلامت وی را تهدید کند وجود ندارد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، امروز […]

پیگیری‌های خبرنگار بولتن نیوز از منابع آگاه و مطلع، معلوم شدن این شایعه کاملا کذب بود و کاملا تکذیب می‌شود. بنابراین و براساس گفته‌های منابع کاملا موثق، میرحسین موسوی در سلامت کامل به سر برده و هیچ مشکلی که حیات و یا حتی سلامت وی را تهدید کند وجود ندارد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، امروز در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها شایعه‌ای منتشر شده که در حال فراگیر شدن است. و آن شایعه درخصوص یکی از سران فتنه یعنی میرحسن موسوی است. براساس این شایعه، ادعا می‌شود که میرحسین موسوی امروز فوت کرده است.

اما با پیگیری‌های خبرنگار بولتن نیوز از منابع آگاه و مطلع، معلوم شدن این شایعه کاملا کذب بود و کاملا تکذیب می‌شود. بنابراین و براساس گفته‌های منابع کاملا موثق، میرحسین موسوی در سلامت کامل به سر برده و هیچ مشکلی که حیات و یا حتی سلامت وی را تهدید کند وجود ندارد.

بدیهی است که در شرایط امروزین کشور، باید از مسائل حاشیه‌ای و غیرضروری اجتناب ورزیده و در صورت بروز هر اتفاقی، خبر وقوع و کیفیت آنرا تنها از مراجع رسمی جویا شد و هیچ اعتنا و اعتمادی به مراکز سخن‌پرانی نباید نمود.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: