تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۷ - ۰۹:۵۳ کد مطلب 77544

صدور روادید وزیر ارشاد برای سفر به عربستان

معاون اول رئیس‌جمهور با تاکید بر عزم دولت برای استیفای حقوق جانباختگان ایرانی در حادثه منا گفت: روادید برای جنتی دریافت کرده‌ایم که اگر لازم باشد به عربستان خواهد رفت. به گزارش مشرق، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور اظهار کرد: دولت از همه ظرفیت‌هایش استفاده خواهد کرد تا همه جان باختگان منا شناسایی و به […]

معاون اول رئیس‌جمهور با تاکید بر عزم دولت برای استیفای حقوق جانباختگان ایرانی در حادثه منا گفت: روادید برای جنتی دریافت کرده‌ایم که اگر لازم باشد به عربستان خواهد رفت.

به گزارش مشرق، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور اظهار کرد: دولت از همه ظرفیت‌هایش استفاده خواهد کرد تا همه جان باختگان منا شناسایی و به کشور منتقل شوند.

وی افزود: از همه راه‌های ممکن با مقامات عربستان سعودی در ارتباطیم و نهادهای ذی‌ربط اعم از سازمان حج و زیارت و بعثه مقام معظم رهبری در این زمینه فعالند.

جهانگیری تاکید کرد: در مقطعی لازم بود که وزیر بهداشت و درمان به عربستان برود و رفت و اکنون روادید برای آقای جنتی دریافت کرده‌ایم که اگر لازم باشد به عربستان خواهد رفت.

معاون اول رئیس جمهور تصریح کرد: وزارت امور خارجه از همه ظرفیت های دیپلماتیک اعم از استفاده از نهادهای بین المللی و استفاده از ظرفیت روابط میان ایران و عربستان و نیز روابط با دیگر کشورهای منطقه حتما استفاده خواهد کرد تا حقوق جان باختگان ایرانی فاجعه منا به طور کامل استیفا شود.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: