تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۷ - ۱۳:۴۱ کد مطلب 77554

مک‌کین: تغییر مسیر حرکت هواپیماهای آمریکا در سوریه به خاطر روسیه ننگ‌آور است

رئیس کمیته امور مسلح سنای آمریکا با اشاره به تایید خبر تغییر مسیر هواپیمای عضو ائتلاف واشنگتن در سوریه به دلیل حضور جنگنده‌های روسیه گفت این موضوع «ننگ‌آور و تحقیرآمیز» است. به گزارش مشرق، رئیس کمیته امور مسلح سنای آمریکا می‌گوید تغییر حرکت مسیر هواپیماهای این کشور در سوریه به دلیل ممانعت از مواجهه با […]

رئیس کمیته امور مسلح سنای آمریکا با اشاره به تایید خبر تغییر مسیر هواپیمای عضو ائتلاف واشنگتن در سوریه به دلیل حضور جنگنده‌های روسیه گفت این موضوع «ننگ‌آور و تحقیرآمیز» است.

به گزارش مشرق، رئیس کمیته امور مسلح سنای آمریکا می‌گوید تغییر حرکت مسیر هواپیماهای این کشور در سوریه به دلیل ممانعت از مواجهه با جنگنده‌های روسیه، «ننگ‌آور و تحقیرآمیز» است.

روز چهارشنبه سخنگوی پنتاگون تائید کرد که در دستکم یک مورد، هواپیماهای ائتلاف تحت رهبری آمریکا، مجبور شده‌اند برای جلوگیری از رویاروییً با جنگنده‌های روس در سوریه، مسیر خود را تغییر دهند.

«جف دیویس» سخنگوی وزارت دفاع آمریکا در جمع خبرنگاران گفت: «در دستکم یک مورد، برای آنکه اطمینان یابیم فاصله به حد غیرایمن نمی‌رسد، وارد عمل شدیم»

به گزارش اسپوتنیک، جان‌مک‌کین روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت گزارش پنتاگون درباره اینکه هواپیماهای آمریکا به خاطر ممانعت از درگیری با هواپیماهای روسیه در سوریه مسیر خود را تغییر دادند، خجالت آور و ننگ آور است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: