تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۷ - ۲۲:۰۵ کد مطلب 77632

پاشازاده تهدید به استعفا کرد

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی مسئولان تیمش را تهدید به استعفا کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، مهدی پاشازاده بعد از آغاز رقابت‌های لیگ دسته دوم کشور و اولین پیروزی تیم پارس جنوبی در اولین هفته این مسابقات، گفت: متاسفانه جو خوبی در عسلویه نسبت به این تیم وجود ندارد و برخی از عوامل سابق این […]

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی مسئولان تیمش را تهدید به استعفا کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، مهدی پاشازاده بعد از آغاز رقابت‌های لیگ دسته دوم کشور و اولین پیروزی تیم پارس جنوبی در اولین هفته این مسابقات، گفت: متاسفانه جو خوبی در عسلویه نسبت به این تیم وجود ندارد و برخی از عوامل سابق این تیم که شاید به دلیل قطع شدن منافع‌شان در این باشگاه از شرایط راضی نیستند، دست به جو سازی علیه تیم زده و کار را سخت می‌کنند.

سرمربی تیم پارس جنوبی ادامه داد: آنچه در مدت زمان کم حضورم در عسلویه دیدم و حس کردم، شرایط نامطلوب برای کار است. در بازی اول با وجود اینکه ۱۰ نفره شده بودیم و حریف را هم بردیم آن هم بدون اینکه حتی یک موقعیت گل به حریف بدهیم، باز هم عده‌ای جوسازی می‌کردند و تیم را به باد انتقادات تخریبی گرفته بودند. با این شرایط ترجیح می‌دهم که از سمت خود استعفا کنم تا آقایان بتوانند فردی که مورد نظرشان است را در تیم به کار گیرند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: