تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۷ - ۲۳:۱۲ کد مطلب 77634

موقعیت امروز ما در منطقه «شامات» مدیون تلاش‌های سردار همدانی است

معاون راهبردی و اشراف ستاد کل نیروهای مسلح گفت: سردار شهید همدانی نقش بسیار کلیدی در توسعه مقاومت داشت و موقعیت ما در منطقه شامات مرهون تلاش‌های ایشان است. به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، سردار سرلشکر مصطفی ایزدی معاون راهبردی و اشراف ستاد کل نیروهای مسلح عصر امروز (جمعه) در جمع خبرنگاران با […]

معاون راهبردی و اشراف ستاد کل نیروهای مسلح گفت: سردار شهید همدانی نقش بسیار کلیدی در توسعه مقاومت داشت و موقعیت ما در منطقه شامات مرهون تلاش‌های ایشان است.

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، سردار سرلشکر مصطفی ایزدی معاون راهبردی و اشراف ستاد کل نیروهای مسلح عصر امروز (جمعه) در جمع خبرنگاران با اشاره به شخصیت سردار شهید همدانی اظهار داشت: شهید بزرگوار و سردار پرافتخار اسلام حاج حسین همدانی از کسانی بود که در قبل و بعد از انقلاب در جبهه‌‌های مختلف آماده بود و بر علیه استکبار جنگید.

وی افزود: سردار همدانی توان رزم سپاه پاسداران را افزایش و بعد در مقابله با فتنه و دفاع از آرمان‌های انقلاب حضور داشت و سپس در جبهه مقاومت به مبارزه با گروه‌های تکفیری پرداخت.

معاون راهبردی و اشراف ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه سردار شهید همدانی همواره در جهاد و خط مقدم حضور داشت، گفت: در جهاد را خداوند بر روی ایشان باز کرد و ایشان بسیج‌کننده مردم ولایت‌مدار همدان در جبهه‌های جنگ و خط مقدم بود.

سرلشگر ایزدی عملیات فتح‌المبین، بیت‌المقدس و کربلای ۵ را از کارنامه درخشان سردار شهید همدانی دانست و اظهار کرد: سردار شهید ما همواره درب جهاد را برای خود باز نگه داشت و طبق گفته مقام معظم رهبری که می‌فرمایند اجر جهاد شهادت است به اجر واقعی خود دست یافت.

وی در مورد نقش سردار شهید همدانی در توسعه خط مقاومت گفت: سردار شهید همدانی نقش بسیار کلیدی داشت و موقعیت ما در منطقه شامات مرهون تلاش‌های ایشان است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: