تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۷ - ۲۳:۰۷ کد مطلب 77635

مهدی طارمی چرا تعویض شد؟

مهدی طارمی مهاجم تیم ملی این بار نتوانست جواب اعتماد کی روش را بدهد. به گزارش مشرق؛ طارمی که تازه توانسته نظر کارلوس کی روش را جلب کند و در طول دوره حضورش در تیم ملی ۳ گل هم زده، در مسابقه مقابل عمان نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد. او جدا از اینکه خوب بازی […]

مهدی طارمی مهاجم تیم ملی این بار نتوانست جواب اعتماد کی روش را بدهد.

به گزارش مشرق؛ طارمی که تازه توانسته نظر کارلوس کی روش را جلب کند و در طول دوره حضورش در تیم ملی ۳ گل هم زده، در مسابقه مقابل عمان نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد. او جدا از اینکه خوب بازی نکرد، در طول مسابقه هم عصبی به نظر می رسید و حتی در دقیقه ۷۶ از داور کارت زرد گرفت.

طارمی در نهایت در دقیقه ۸۲ با امید عالیشاه دیگر بازیکن پرسپولیسی تیم ملی تعویض شد. اما دلیل تعویض او چه بود؟ طارمی به این دلیل تعویض شد که عصبی بازی می کرد. کی روش می دانست اگر او همان دقایق باقی مانده را در زمین بماند، ممکن است کارت زرد دوم را هم بگیرد و مسابقه بعدی تیم ملی را از دست بدهد. به همین دلیل سرمربی پرتغالی ترجیح داد این بازیکن جوان را تعویض کند. شاید بخشی از عصبانیت طارمی به خاطر درگذشت هادی نوروزی همبازی او در پرسپولیس باشد چراکه دوستان نوروزی هنوز نتوانسته اند با درگذشت این بازیکن کنار بیایند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: