تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۷ - ۲۳:۲۹ کد مطلب 77638

تصادف پیشکسوت پرسپولیس در شمال

مهرداد میناوند پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: در مسیر نوشهر، در حالی که سرعت زیادی هم نداشتیم متاسفانه به دلیل نبود علائم راهنمایی و رانندگی و تاریکی جاده پس از مدتی ماشین ما چپ شد. به گزارش مشرق، مهرداد میناوند، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس امروز تصادف کرد. با او درباره این حادثه صحبت کردیم. گفتگوی میناوند […]

مهرداد میناوند پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: در مسیر نوشهر، در حالی که سرعت زیادی هم نداشتیم متاسفانه به دلیل نبود علائم راهنمایی و رانندگی و تاریکی جاده پس از مدتی ماشین ما چپ شد.

تصادف پیشکسوت پرسپولیس در شمالبه گزارش مشرق، مهرداد میناوند، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس امروز تصادف کرد. با او درباره این حادثه صحبت کردیم. گفتگوی میناوند را می‌خوانید.

امروز ماجرای تصادف شما هواداران پرسپولیس را نگران کرد.

راستش من به همراه آقای بهنام ابوالقاسم پور و تعدادی از دوستان آمدیم سمت متل قو، ساعت ۱۰ صبح همایشی در رشت برای کودکان کند ذهن داشتیم که بعد از برگزاری، امروز ساعت ۲۰:۳۰ الی ۲۱ به سمت بابل حرکت کردیم، چون مدتی در تیم خونه به خونه بابل مربی بوده ام می‌خواستم سری به آقای حسن زاده در آن تیم بزنیم و سر خاک هادی نوروزی هم برویم.

در مسیر نوشهر، در حالی که سرعت زیادی هم نداشتیم متاسفانه به دلیل نبود امکانات مناسب، وجود شن در جاده، بارش شدید باران، نبود علائم راهنمایی و رانندگی و تاریکی جاده پس از مدتی ماشین ما چپ شد که عکس های منتشر شده گویای وضعیت هست. خدا را هزار مرتبه شکر خدا رحم کرد که اتفاق ناگوار تری نیفتاد.

چه ماشینی سوار شده بودید؟

ماشین بنده تویویا لندکروز بود.

ایربگ های خودرو باز شد؟

بله، خوشبختانه ایربگ ها باز شدند. البته جالب اینجاست که در ابتدا قرار بر این بود که ما با خودروی دیگری به سمت بابل حرکت کنیم که آن وسیله، از لحاظ اندازه، کوچک تر بود که اگر ما با آن خودرو حرکت می کردیم شاید اتفاقات دیگری رخ می‌داد و این‌گونه نمی‌شد. به هر حال این هم تلنگری بود که به زندگی ما زده شد.

متاسفانه هواداران پرسپولیس در چند وقت اخیر مدام اخبار نگران کننده می شنوند که این اتفاق هم مزید بر علت شد.

انشاا… در ادامه لیگ بچه های پرسپولیس با زحمت هایی که می کشند، جبران می کنند. در روزهای گذشته اتفاقات خوش آیندی رخ نداد، که امیدوارم دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم. فوت ناگهانی هادی نوروزی، فاجعه منا و …

 در کل به نوعی ماه سنگینی برای مردم ما بود که انشاا… برا هیچ کدام از هموطنان و اصلا برای هیچ کدام از مردم دنیا اتفاق نیفتد.

نکته ای مانده که بخواهید بگوئید؟

فقط بگویم که ممنونم از مردمی که در صفحه شخصی بنده نگران حالم بودند، از سردار رویانیان، آقای عابدینی و خیلی از فوتبالیست های قدیمی هم که تماس گرفتند و جویای حالم شدند، ممنونم. وقتی آدم چنین صحنه هایی را می بینند که مردم برای آدم ابراز نگرانی می کنند، متوجه می شود که فقط برای خودش زندگی نمی کند و دیگران هم هستند. نمی‌دانم می‌توانم محبت های مردم را جبران کنم یا خیر.

منبع: بانک ورزش

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: