تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۸ - ۱۴:۴۴ کد مطلب 77677

کینه ناتمام از حبیب سپاه؛

فتنه گران از شهادت سردار همدانی در پوست خود نمی گنجند/ داعش و جنبش سبز به هم رسیدند!

بنابراین گزارش؛ رسانه های معاند و ایادی داخلیشان که از سرکوب شدن فتنه سال ۸۸ همچنان نگران هستند از شهادت سردار همدانی خوشحالی می کنند!

به گزارش میدان ۷۲، از روز گذشته با خبر شهادت سردار همدانی از فرماندهان عالی رتبه دفاع مقدس که در عملیات مستشاری در اطراف حلب سوریه به شهادت رسید و غم جانسوزی را بر دل ملت ایران نشانید، رسانه های معاند از این شهادت ابراز خوشحالی کردند.

بنابراین گزارش؛ رسانه های معاند و ایادی داخلیشان که از سرکوب شدن فتنه سال ۸۸ همچنان نگران هستند از شهادت سردار همدانی خوشحالی می کنند!

سردار همدانی  که از مبارزان دوران پیروزی انقلاب اسلامی بود از پایه‌گذاران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و فرماندهان شجاع دوران پرشکوه دفاع مقدس به شمار می‌رود و بعد از دوره جنگ تحمیلی در سنگرهای مختلف دفاع و حراست از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکرد که نمونه آن را در مقابله با کودتای آمریکایی فتنه ۸۸ می‌توان دانست که نقش مهمی در سرکوب فتنه گران داشت. تا جایی که به اذعان خود ایشان سردار همدانی را سرکوبگر جنبش سبز دانستند.

سردار همدانی در غائله سال ۷۸ هم به همراه جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران نامه ای به رئیس جمهور وقت می نویسد و با او اتمام حجت می کند و همین نامه نقش به سزایی در پایان سافتن غائله فتنه گران دارد.

حال نگاهی به این کارنامه موفق سردار همدانی در حفظ و حراست از انقلاب اسلامی نشان می دهد که چرا معاندان این نظام از شهادت وی ذوق زده شده اند!

شهدای ایران

 1. محب علی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  پیر ما گفت شهادت هنر مردان است///عقل نامرد دراین دایره سرگردان است…بذار اصلاح طلبهای فتنه گر وخائن خوشحال باشن بالاخره روزگار خواری وخفت آنها نزدیک است

 2. روستا زاده :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  شهادت سردار همدانی رابه ملت شریف ایران وخانواده محترمشان تبریک وتسلیت منمایم.

 3. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  مرگ بر منافقین داخلی

 4. خاتمی نژاد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 5

  باید چنین سردارانی را به کشورهای عربی بفرستیم تا سرکوب بشوند.

 5. سینا :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  اگر امثال شهید سردار همدانی نبودند اینها که الان خوشحالی میکنند مادران و خواهرانشان باید به جهاد نکاح داعش درمی آمدند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: