تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹ - ۱۸:۲۶ کد مطلب 77750

پیام تسلیت روحانی به اردوغان

رئیس جمهور کشورمان در پی انفجارهای تروریستی دیروز در آنکارا، پیام تسلیتی را خطاب به رئیس جمهور ترکیه صادر کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، حسن روحانی رییس جمهور به دنبال وقوع حادثه تروریستی در آنکارا، در پیامی به رجب طیب اردوغان، ضمن ابراز تسلیت به وی و ملت ترکیه، اعلام کرد: جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی […]

رئیس جمهور کشورمان در پی انفجارهای تروریستی دیروز در آنکارا، پیام تسلیتی را خطاب به رئیس جمهور ترکیه صادر کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، حسن روحانی رییس جمهور به دنبال وقوع حادثه تروریستی در آنکارا، در پیامی به رجب طیب اردوغان، ضمن ابراز تسلیت به وی و ملت ترکیه، اعلام کرد: جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از قربانیان تروریسم، همواره این گونه اقدامات سبعانه را محکوم می‌نماید و بر این باور است که این‌گونه اقدامات جنایتکارانه تروریستی راه به جایی نخواهد برد.

متن پیام روحانی به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

جناب آقای رجب طیب اردوغان

رییس جمهوری ترکیه

خبر حادثه دلخراش تروریستی انفجار بمب در آنکارا و کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از مردم عزیز ترکیه باعث تأثر و تأسف فراوان گردید.

ضمن ابراز تسلیت به جناب‌عالی و ملت دوست و برادر ترکیه، جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از قربانیان تروریسم، همواره این گونه اقدامات سبعانه را محکوم می‌نماید و بر این باور است که این‌گونه اقدامات جنایتکارانه تروریستی راه به جایی نخواهد برد.

از خداوند متعال، رحمت و غفران درگذشتگان، شفای عاجل مجروحان، صبر و بردباری بازماندگان و سربلندی و بهروزی ملت ترکیه را مسألت دارم.

حسن روحانی

رییس جمهوری اسلامی ایران

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: