تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۰ - ۰۰:۵۴ کد مطلب 77807

به بهانه ی سفر روحانی به مازندران؛

آقای رئیس جمهور! مطلع هستید موالیان شما در مازندران چه می کنند؟

آیا از تلاش موالیان استانی و شهرستانی خود مطلع هستید؟ آیا میدانید با بهانه واهی “برهم خوردن شادی عمومی از حضور رییس جمهور” از سیاهپوشی شهر و استانی که بیش از ۴۰ شهید مظلوم در منا داشته جلوگیری کرده اند؟ آیا اعضای ستاد دولتی استقبال از رییس جمهور به شما گفته اند که اجازه نصب بنرهای تعزیت شهادت سردار رشید اسلام شهید همدانی را از مردم داغدار سلب نموده اند تا خدای ناکرده یکپارچگی چهره فیزیکی شهر دراستقبال شما برهم نخورد؟

میدان ۷۲/ محمد مهدی آقاجانی: آقای رییس جمهور!مردم دیار من دیرباز به مهمان نوازی شهره آفاق بوده اند و اتفاقا شما خوب موقعی سر رسیده اید تا چشمه ای از این هنر را به چشم ببینید.

از خدا که پنهان نیست، از چشم نهادهای تحت امر شما هم پنهان نیست! پس بگذارید صریح بگویم تا از شما هم پنهان نباشد: دوست داشتیم در زمان بهتری میزبان شما می بودیم. مثلا وقتی که تکلیف شما و فرجامِ برجام تان مشخص می بود. یا خط و مرزتان با شیطان بزرگ برایمان روشن تر می بود یا… البته شاید با این شرط و شروط ما عمر دولت چهارساله شما برای میزبانی ما کفایت نمی کرد. ولی حالا دلایل مضاعفی بر این عذر داریم. خاصیت سفرها و مهمانی های خود دعوت شده ی شما به ر‍ژه فرمایشی و جشن و سرور و لبخندهای ساختگی است.خ اصیتی که با این ایام سازگاری ندارد.

مازندران سال هاست که به دست فرزندان مظلوم آل محمد فتح شده، پس به موالیان خود بفرمایید بیهوده خود را نرنجانند. مهمان این روزهای کوچه و خیابان های شهر و دیار ما جگرگوشه ی زهرای اطهر است. از ما نخواهید برایتان دایره و دمبک دست بگیریم و گرد کاروانتان به شادی پای بکوبیم. ما مهمانی عزیزتر در راه داریم و مثل تمام عمرمان این روزهایمان را وقف پذیرایی از او کرده ایم و مضطرب آبرومندانه برگزار شدن این بزم هستیم.

خوب است در میان گزارشات ساختگی که به محضرتان تقدیم میشود این حرف ها را هم از میزبان بشنوید: آیا از تلاش موالیان استانی و شهرستانی خود مطلع هستید؟ آیا میدانید با بهانه واهی “برهم خوردن شادی عمومی از حضور رییس جمهور” از سیاهپوشی شهر و استانی که بیش از ۴۰ شهید مظلوم در منا داشته جلوگیری کرده اند؟ آیا اعضای ستاد دولتی استقبال از رییس جمهور به شما گفته اند که اجازه نصب بنرهای تعزیت شهادت سردار رشید اسلام شهید همدانی را از مردم داغدار سلب نموده اند تا خدای ناکرده یکپارچگی چهره فیزیکی شهر دراستقبال شما برهم نخورد؟ آیا از پاسخ مضحک دست اندرکاران ستاد استقبال خود مبنی بر تناقض ژارچه های عزای سیدالشهدا و خیرمقدم حضور گرانتان! مطلع هستید؟

آقای رییس جمهور!

شما مهمان ما هستید( که فعلا به خوانده یا ناخوانده بودنش کار نداریم) .ولی خوب است بدانید میزبانی ماه محرم و صفر برای ما بر هر مهمان خوانده یا ناخوانده ای ارجحیت دارد. مردم مازندران حریت و آبروی خود را مدیون و مرهون اشک و شور توام با شعور این دو ماه میدانند. آبرویی که نمی خواهند در میان هیاهوی خوش رقصی و سیاست بازی های موالیان شما در استان خدشه دار شود.

آقای رییس جمهور!
شما مهمان استان ما هستید. استانی که داغ به دل دارد، مثل تمام جهان اسلام، داغ منا، غم رجعت سرداری دلاور و از همه بالاتر، چشم به راه مصیبت محرم! لطفا احترام میزبان عزادار خود را حفظ کنید.

 1. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  فقط فرج مهدی(عج)

 2. منصف :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  غیرت که مرد همه می میرند !

 3. مرتضی حسامی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  وقتی تفکر مشاوران رئیس جمهور مکتب تشیع را مانع پیشرفت کشور میدانندو ایشان به این امر صحه میگذارند.بیش از این نمی توان انتظار داشت . رجوع کنید به کتاب ایران وجهانی شدن به قلم محمودسریع القلم با مقدمه حسن روحانی

 4. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  کاملاً با مطلبتون موافقم اما شما ۷۲ ایها نمیخوتد از این شعارها بدید.

 5. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  اتفاقا کار بسیار نیکو یی است که از این شعار ها می دهند نارحتی شما از این که رییست رو مردم تحو یل نگرفتن و استقبال نشد

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: