تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۰ - ۰۴:۱۷ کد مطلب 77810

توفیقی می‌خواهد مدیرعامل استقلال شود

همانطور که پیش ازاین خبرش را مطرح کرده بودیم تغییرات در استقلال حتمی شده و حالا با دستور وزیر ورزش، افشارزاده باید جایش را به یک مدیر تازه نفس بدهد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، بعضی از رسانه ها در اخبار اختصاصی خبر از حضور پندار توفیقی به جای افشارزاده دادند. خبری که نیاز به کنکاش […]

همانطور که پیش ازاین خبرش را مطرح کرده بودیم تغییرات در استقلال حتمی شده و حالا با دستور وزیر ورزش، افشارزاده باید جایش را به یک مدیر تازه نفس بدهد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، بعضی از رسانه ها در اخبار اختصاصی خبر از حضور پندار توفیقی به جای افشارزاده دادند. خبری که نیاز به کنکاش و رمزگشایی بیشتر دارد.

به گزارش بولتن نیوز، چند روز قبل در همین بولتن نیوز طی گزارشی عنوان کردیم تغییرات در چارت مدیریتی استقلال به زودی رخ می دهد و علاوه بر اسپانسر این تیم قرار است افشارزاده هم مجموعه آبی پوشان را ترک کند. سرانجام وزیر ورزش و جوانان صبح روز یکشنبه در جمع خبرنگاران این خبر را تایید کرد و گفت افشارزاده به زودی بخاطر دو شغله بودن استقلال را ترک می کند. اما موضوع مهمتری وجود دارد؛ چه کسی جانشین او می شود؟

گزینه های مختلف و آن هایی که علاقه وافری به این پست دارند از چند روز گذشته فعالیت های خود را آغاز کردند. یک عده به صورت واقعی مد نظر وزارت ورزش هستند و عده دیگر به خاطر نزدیکی با رسانه ها به خودی خود گزینه می شوند. حالا صحبت از حضور منصور قنبرزاده مدیرعامل تیم فوتبال نفت تهران شده است. این مدیر که شرکت نفتی به حساب می آید خبر حضورش را تکذیب کرده اما عنوان می شود شاید در لیست وزارت ورزش نامش وجود داشته باشد.

توفیقی می خواهد مدیرعامل استقلال شوداما یک عضو است که نسبت به دیگران فعالیت بیشتری داشته است. پندار توفیقی که فصل قبل از اعضای هیات مدیره استقلال نیز بود. این فرد صاحب یک شرکت صنعتی است و از سوی دیگر رابطه فامیلی سببی با امیررضا خادم دارد. توفیقی هفته قبل به صورت ناگهانی در تمرین استقلال حاضر شد و حالا به دوستان خبرنگارش کد داده که شاید او جانشین بهرام افشارزاده شود.

اگر اختیار در دست امیر خادم بود شاید او شانس بیشتری نسبت به رقبا داشت اما از آنجایی که نصرالله سجادی تصمیم گیر اصلی به حساب می آید و به خاطر از بین رفتن شائبه فامیلی بازی ، شاید این بار سید پندار توفیقی همانند فصل قبل شانس حضور مجدد نداشته باشد. البته او پیشنهاد مالی هم داده است که شاید همین پیشنهاد و تعویض اسپانسر استقلال ورق را به سودش بازگرداند.

باید منتظر ماند و دید در نهایت چه کسی برنده این شطرنج خواهد شد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: