تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۰ - ۰۵:۳۷ کد مطلب 77815

گزارش حذف یارانه‌بگیران و یارانه تولید با حضور ربیعی و نوبخت ارائه می‌شود

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: روز سه‌شنبه با حضور وزیر کار و رئیس سازمان مدیریت گزارش حذف یارانه بگیران و یارانه تولید مشخص و ارائه می شود. به گزارش پایگاه ۵۹۸، غلامرضا کاتب در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با اشاره به گزاش تبصره ۲۰ قانون بودجه سال جاری، اظهار داشت: این […]

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: روز سه‌شنبه با حضور وزیر کار و رئیس سازمان مدیریت گزارش حذف یارانه بگیران و یارانه تولید مشخص و ارائه می شود.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، غلامرضا کاتب در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با اشاره به گزاش تبصره ۲۰ قانون بودجه سال جاری، اظهار داشت: این کمیسیون از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور دعوت کرده تا سه‌شنبه هفته جاری گزارش مربوط به تعداد افراد حذف شده و غیرنیازمندان در راستای اجرای این قانون را گزارش کند.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه دولت موظف است ۴ هزار میلیارد تومان از محل هدفمندی برای اشتغال در نظر بگیرد، تصریح کرد: یکی از مباحثی که نمایندگان خواهان ارائه گزارش از وزیر کار هستند، مربوط به اشتغال بوده تا عملکرد این بخش نیز مشخص شود.

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در مورد پرداخت یارانه به بخش‌های مختلف در هدفمندی یارانه‌ها گفت: رئیس سازمان مدیریت نیز آخرین عملکرد اجرایی این قانون در بخش درآمدی و میزان پرداخت یارانه تولید و دیگر بخش‌ها را گزارش خواهد داد.

وی تاکید کرد: پس از ارائه گزارش می‌توان ارزیابی و تحلیل درستی از عملکرد دولت داشت، زیرا در حال حاضر اخبار متفاوت از حذف‌شدگان و سهم تولید وجود دارد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: