تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۱ - ۰۴:۰۹ کد مطلب 77876

حسینیان دقیقا به صالحی چه گفته بود!؟

روح‌الله حسینیان،‌ نماینده مجلس شورای اسلامی به دلیل عارضه قلبی روز گذشته در بیمارستان بستری شد./ بعد از رفتار غیراخلاقی و نمایشی آقای صالحی و بیان یک مزاح دونفره خصوصی از پشت تریبون عمومی، حسینیان خیلی متاثر شد و گفت فکر نمیکردم آقای صالحی این طور باشد به گزارش ۵۹۸ ، حمید رسایی، نماینده مردم […]

روح‌الله حسینیان،‌ نماینده مجلس شورای اسلامی به دلیل عارضه قلبی روز گذشته در بیمارستان بستری شد./ بعد از رفتار غیراخلاقی و نمایشی آقای صالحی و بیان یک مزاح دونفره خصوصی از پشت تریبون عمومی، حسینیان خیلی متاثر شد و گفت فکر نمیکردم آقای صالحی این طور باشد

به گزارش ۵۹۸ ، حمید رسایی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اعلام این خبر عنوان کرد: روز گذشته بعد از جلسه صحن علنی مجلس، روح‌الله حسینیان، به دلیل فشار سنگین و عارضه قلبی در بیمارستان بستری شد.

رسایی اضافه کرد: در جلسه روز گذشت فشار سنگینی روی نمایندگان باغیرت مجلس از جمله حسینیان بود. وضع دوستان دیگر مثل زاکانی  و زارعی و چند تن دیگر از نمایندگان هم همینطور بود.

این نماینده مجلس افزود: بعد از رفتار غیراخلاقی و نمایشی آقای صالحی و بیان یک مزاح دونفره خصوصی از پشت تریبون عمومی، حسینیان خیلی متاثر شد و گفت فکر نمیکردم آقای صالحی این طور باشد.

 

البته امروز علی‌اکبر صالحی برای عذرخواهی به عیادت روح الله حسینیان رفت. گفتنی است پس از حاشیه سازی روز گذشته صالحی در مجلس و فشار ناشی از بررسی طرح یک فوریتی هسته ای در مجلس، روح الله حسینیان راهی بیمارستان شده بود.

 

در همین حال، کانال خبری رجانیوز در تلگرام، با انتشار خبری اختصاصی اعلام کرد روح الله حسینیان در جریان بررسی طرح هسته ای در مجلس، با حضور در کنار صندلی علی اکبر صالحی، خطاب به وی و ظریف با زبان شوخی و کنایه گفت: این توافق به دلیل عوارضی که بر صنعت هسته ای و دفاعی کشور دارد، نتیجه ای جز تحمیل جنگ از سوی امریکا و تهدید هسته ای اسرائیل علیه ملت ایران نخواهد داشت. امیدوارم این تحلیل غلط باشد، اما اگر این نتیجه درست بود و من زنده بودم، یکی از مخازن رآکتور اراک که با بتون پر کرده اید را خالی خواهم کرد و شما را در آن قرار خواهم داد.

این در حالی است که صالحی این شوخی دو نفره را به عنوان تهدید به مرگ! از تریبون رسمی مجلس اعلام کرده و فضا را به تشنج کشاند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: