تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۰ کد مطلب 77917

رأی دادگاه کرسنت در گام نهایی

در حالی شنیده شده رأی دادگاه کرسنت در حال نهایی شدن است، که زمزمه برخی تغییرات احتمالی در بدنه مدیران ارشد نفتی کشور به گوش می‌رسد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، پرونده قرارداد صادرات گاز ایران به شارجه امارات که به کرسنت معروف شده است، چندی است که در دستگاه قضایی ایران در حال پیگیری است […]

در حالی شنیده شده رأی دادگاه کرسنت در حال نهایی شدن است، که زمزمه برخی تغییرات احتمالی در بدنه مدیران ارشد نفتی کشور به گوش می‌رسد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، پرونده قرارداد صادرات گاز ایران به شارجه امارات که به کرسنت معروف شده است، چندی است که در دستگاه قضایی ایران در حال پیگیری است و شنیده شده که این پرونده در مراحل نهایی صدور رأی قرار گرفته و احتمالاً برخی مسئولان نفتی هم جزو محکومان باشند.

همچنین زمزمه برخی تغییرات احتمالی در بدنه مدیران ارشد نفتی به گوش می‌رسد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خردادماه امسال در توضیح درباره پرونده کرسنت گفته بود: این پرونده بسیار حساسی است و بنا بر ادعای خارجی‌ها در یک مرحله ایران را محکوم به پرداخت ۱۳میلیارد و ۸۵۰میلیون دلار کرده است و به همین‌جا هم ختم نمی‌شود.

علیرضا زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی هم پیشتر گفته بود: مسئله کرسنت که یک فاجعه ملی است و ضرر ما در این پرونده بین ۱۴میلیارد دلار تا ۳۰میلیارد دلار پیش‌بینی می‌شود.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: