تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۱ کد مطلب 77920

ماجرای اشک ریختن زارعی در صحن علنی/ در جلسه دیشب چه گذشت؟

برخلاف تفاهم صورت گرفته در جلسه شب گذشته، امروز رئیس مجلس اجازه طرح پیشنهادات توافق شده و سایر نظرات را نمی دهد و عملا طرح اولیه به تصویب می رسد.

به گزارش خبرنگار مهر، امروز جزئیات طرح «اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام» در حالی در کمتر از ۱۵ دقیقه به تصویب رسید که حواشی زیادی داشت و نمایندگان متعددی به نحوه مدیریت جلسه انتقاد داشتند.

پیش از این حقیقت پور عضو کمیسیون امنیت ملی از وصول ۲۰۰ پیشنهاد در این کمیسیون خبر داده بود اما علی لاریجانی در جلسه امروز اجازه بیان پیشنهادات نمایندگان درخصوص ماده واحدها و بندهای این طرح را نداد تا در کوتاهترین زمان ممکن و بدون تغییری خاص، طرح پیشنهادی فراکسیون رهروان به رای گذاشته شود.

پس از تصویب جزئیات طرح اجرای برجام علی اصغر زارعی نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون اصولگرایان درحالیکه نسبت به روند تصویب جزئیات طرح برجام انتقاد داشت شروع به اشک ریختن کرد و جمعی از نمایندگان اطراف وی حضور یافتند.

اما ماجرا به همین جا ختم نشد و زارعی که اوضاع مساعدی نداشت به اورژانس مستقر در مجلس منتقل شد تا تحت نظارت پزشکان قرار بگیرد. جمعی از نمایندگان هم به عیادت وی رفتند.

گفته می شود دلیل اصلی ناراحتی زارعی به جلسه شب گذشته و به بی توجهی به توافقات آن باز می گردد.

براساس این گزارش دیشب جلسه ای با حضور علیرضا زاکانی و علی اصغر زارعی اعضای فراکسیون اصولگرایان، کاظم جلالی و علاءالدین بروجردی اعضای فراکسیون رهروان و علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی برگزار می شود تا جزئیات طرح اجرای برجام مورد بررسی قرار گرفته و با تعامل اعضای جلسه پیشنهادات برای تغییر درجزییات مورد بررسی و تفاهم قرار گیرد تا در جلسه امروز به تصویب برسد.

اما برخلاف تفاهم صورت گرفته، امروز رئیس مجلس اجازه طرح پیشنهادات توافق شده و سایر نظرات را نمی دهد و عملا طرح اولیه به تصویب می رسد.

 1. منحرف :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  این‌همان‌نماینده‌نیست‌که‌زیرگوش‌‌نماینده‌دولت‌دهم‌درمجلس‌زد‌دیدی‌چوب‌خداصداندارد‌هرچندبازهم‌فیلم‌بازی‌میکنید

 2. طبیب :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  مثل اینکه مدشده .دیروزهم حسینیان رفته روتخت بیمارستان

 3. علی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 1

  ایشون هم متل حسینیان عمدا قرصاشو نخورده بود

 4. عبدالله :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  تاریخ معلم انسانهاست وبازگوخواهدکرددرمجلس اصولگرا ومدعی اطاعت ازامامت چه گذشت هنوز ماداریم بهای عزت طلبی مان راباشهادت عزیزان مان میپردازیم تاریخ وایندگان درباره تصمیم امروز مجلس داوری خواهدکرد همانگونه که مادر مورد پیشینیان قضاوت می کنیم راستی ایا فرمایش ونهیب حضرت روح الله که فرمود مسوءلین نباید به گونه ای عمل کنند که حزب الله عزیز فکر کنند جمهوری اسلامی از مواضع اولیه اش دادرد عدول میکندشامل این اقایان نیست؟ملت دراینده جواب این خوش خدمتی هاراخواهدداد

 5. به نظر چندان معقول نمیرسه :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  نخیر. فکر نکنم ایشون بود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: