تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۱ - ۱۷:۲۱ کد مطلب 77955

فرهادی: بورسیه‌ها می‌توانند ثبت‌نام کنند

وزیر علوم تحقیقات و فناوری از اتمام کار رسیدگی به وضعیت دانشجویان بورسیه خبر داد و گفت: امکان ثبت نام برای آنها وجود دارد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، محمد فرهادی صبح امروز در حاشیه نهمین همایش نخبگان فردا، درباره آخرین وضعیت رسیدگی به اعتراض دانشجویان بورسیه گفت: تمام دانشجویان بورسیه می توانند ثبت نام کنند، […]

وزیر علوم تحقیقات و فناوری از اتمام کار رسیدگی به وضعیت دانشجویان بورسیه خبر داد و گفت: امکان ثبت نام برای آنها وجود دارد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، محمد فرهادی صبح امروز در حاشیه نهمین همایش نخبگان فردا، درباره آخرین وضعیت رسیدگی به اعتراض دانشجویان بورسیه گفت: تمام دانشجویان بورسیه می توانند ثبت نام کنند، کار آنها تمام شده است.

وزیر علوم یادآورشد: آنهایی که اعتراض می کنند و مشکلشان حل نشده به ضوابط و قوانین برمی گردد چرا که پذیرش دانشجویان برطبق فرمولهایی است. اگر اعتراضی وجود دارد، باید مورد به مورد بررسی شود، زیرا اعتراضات به ضوابط و قوانین مربوط می‌شود

وی افزود: برخی چون این فرمول ها و دستورالعمل ها را نمی دانند اعتراض می کنند.

فرهادی ادامه داد: امسال ۸۰ درصد پذیرش بر اساس کنکور و ۲۰درصد بر اساس سوابق تحصیلی بود که پذیرش با توجه به فرمول‌های از قبل تعیین شده صورت گرفت اما تعدادی از افراد انتظاراتی که داشتند برآورد، در هر حال سازمان سنجش تمام موارد را بررسی کرده است.

وی در خصوص تعیین تکلیف روسای دانشگاه ها گفت: پرونده تعدادی از افراد برای بررسی در جلسه تعیین روسای دانشگاه ها در دستور کار است و هر وقت بررسی شد، نتیجه اعلام می شود.

وی در خصوص معرفی حسن ظهور به عنوان رئیس دانشگاه پیام نور نیز گفت: هنوز چیزی قطعی نشده، ولی بررسی پرونده تعدادی از افراد در دستور کار جلسه تعیین ریاست دانشگاه‌ها قرار دارد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: