تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۱ - ۱۶:۲۸ کد مطلب 77969

در حاشیه امروز مجلس:

واکنش شدید رسایی به عملکرد رئیس مجلس/وقتی آئین نامه توسط لاریجانی در خانه ملت لگد مال شد! + فیلم

رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر حمید رسایی نماینده تهران که او را به تخلف از آیین نامه مجلس متهم کرد گفت: همه نمایندگان در جریان موضوع بودند، شما هم بودید همه باید تابع یک سری قواره هایی باشیم.

به گزارش میدان ۷۲، رسایی در تذکر آیین نامه ای به علی لاریجانی که مرتب توصیه می کرد تذکرات او در چارچوب دستور کار امروز مجلس باشد، گفت: شما طبق کدام قانون و آیین نامه می گویید باید در دستور تذکر دهم.
علی لاریجانی رییس مجلس پاسخ داد: ما وسط رای گیری هستیم کدام ماده آیین نامه می گوید من باید جلسه را قطع کنم و به تذکر غیر دستور گوش دهم؟ شما باید بگویید که استنادتان به کدام ماده آیین نامه است.
حمید رسایی نماینده تهران هم گفت: آقای لاریجانی مگر شما مثل آیین نامه عمل کردید؟ شما صبح امروز آیین نامه را زیر پا گذاشتید، اجازه ندادید مخالف در مورد طرح اجرای برجام حرف بزند و پیشنهادات مطرح شود، شما امروز صبح در بررسی برجام آیین نامه را زیر پا گذاشتید، شما آیین نامه را لگدمال کردید، دیگر آیین نامه ای وجود ندارد.

رسایی در این لحظه کتابچه آیین نامه ای را که در دست داشت به سویی پرتاب کرد.
علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر رسایی گفت: تذکرتان همین بود؟ راحت شدید؟ شما خودتان می دانید. فکر می کنم همه نمایندگان در جریان موضوع بودند، شما هم بودید، این طور حرف زدن خوب نیست. وی تاکید کرد: من و شما، همه باید تابع یک سری قواره هایی باشیم.

 

 1. مدیرجهانی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 4

  درچنین مواقعی توصیه می کنندیک لیوان آب خنک…

 2. منتظر :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ساکت فتنه وناطق پسافتنه!

 3. امین :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 1

  اقای لاریجانی چون با احمدی نژاد مشکل دارد به هر قیمیتی شده می خواهد کاری کند که او روی کار نیاید و دولت بعدی نیز همین دولت باشد

 4. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  موقعی که قانون توسط قانونگذار رعایت نگردد از رئیس جمهوری که لایحه نمی دهد و به اوامر رهبر بی توجهی می کند، ابو موسی عشری ها هزاران بار تکرار می شود. این است که از بین هفت میلیارد انسان ۳۱۳ نفر برای ایری خاص از امام زمان ژیدا نمی شود.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱ تا زمانی که خدا لطف نماید. و الا در حال حاضر لیاقت ظهور در خیلی از مسئولان مصلحت اندیش بوجود نیامده است.

 5. 4ماهدیگه :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  امین جون!این آرزوی منه که دیگه نیاد.ونخواهد اومد.اگه خوب فکرکنه باید هوس اومدنو از سرش بیرون کنه چون جواب بدی میگیره.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: