تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۲ کد مطلب 78007

پاکستان، اسرائیل را محکوم کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان اقدام نظامیان صهیونیستی و کشتار شماری از شهروندان بی‌گناه فلسطینی از جمله شماری زن و کودک را به شدت محکوم کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، «قاضی خلیل الله» سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان در بیانیه ای ضمن محکوم کردن جنایات اسرائیل علیه فلسطینیان اعلام کرد اسلام آباد معتقد است خشونت […]

سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان اقدام نظامیان صهیونیستی و کشتار شماری از شهروندان بی‌گناه فلسطینی از جمله شماری زن و کودک را به شدت محکوم کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، «قاضی خلیل الله» سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان در بیانیه ای ضمن محکوم کردن جنایات اسرائیل علیه فلسطینیان اعلام کرد اسلام آباد معتقد است خشونت اسراییلی ها و کشتار بدون هدف شهروندان غیر نظامی و بی گناه فلسطینی باعث وخیم تر شدن اوضاع در منطقه خاورمیانه می شود.

وی افزود: ادامه کشتار مردم بی‌دفاع فلسطین توسط تلاویو امکان برقراری صلح را دشوار و حتی غیر ممکن می‌سازد.

در این بیانیه بر حمایت دایم ، کامل و غیر مشروط پاکستان از حقوق فلسطینیان تاکید و تصریح شد تعیین سرنوشت حق غیر قابل انکار ملت فلسطین است.

وزارت امور خارجه پاکستان در این بیانیه از جامعه بین المللی خواست برای مهار تجاوزگری‌های اسرائیل و کشتار فلسطینیان بی‌گناه فورا اقدام کند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: