تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ - ۱۲:۵۸ کد مطلب 78019

واکنش حقیقی به اشتباهش در بازی ژاپن

به گزارش پایگاه ۵۹۸، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران گفت: قبول دارم که صدرصد روی گلی که خوردم اشتباه کردم و این اشتباه برای هر دروازه‌بانی از جمله بزرگترین دروازه‌بان‌ها هم پیش می‌آید. علیرضا حقیقی در خصوص اشتباهی که در دیدار تیم‌های فوتبال ایران و ژاپن انجام داد و منجر به باز شدن دروازه تیم […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران گفت: قبول دارم که صدرصد روی گلی که خوردم اشتباه کردم و این اشتباه برای هر دروازه‌بانی از جمله بزرگترین دروازه‌بان‌ها هم پیش می‌آید.

علیرضا حقیقی در خصوص اشتباهی که در دیدار تیم‌های فوتبال ایران و ژاپن انجام داد و منجر به باز شدن دروازه تیم ایران شد، گفت: قبول دارم که صددرصد روی گل اشتباه کرد، به هر حال اشتباه برای هر دروازه‌بانی پیش می‌آید، حتی بزرگترین دروازه‌بان‌ها نیز مرتکب اشتباه می‌شوند. باید تمرینات و تمرکز خود را در آینده بیشتر کنم تا دیگر مرتکب چنین اشتباهاتی نشوم.

وی اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود. در کل از ژاپن سرتر بودیم، هرچند که در نیمه دوم ژاپنی‌ها هجومی‌تر بازی کردند.

حقیقی در خصوص عملکردش در این دیدار گفت: من نباید در مورد عملکردم صحبت کنم بلکه کارشناسان باید در این خصوص اظهارنظر کنند. بازی با ژاپن دیگر برای من تمام شده و من از این پس رو به جلو و آینده فکر می‌کنم.

دروازه‌بان تیم ملی در خصوص بازی با عمان نیز تاکید کرد: بازی با عمان شرایط خاص خود را داشت، امیدوارم در بازی‌های بعدی در مقدماتی جام‌جهانی عملکرد بهتری داشته باشیم، ضمن اینکه در عمان شرایط آب و هوایی روی تیم ما تاثیرگذار بود.

حقیقی درباره درگذشت هادی نوروزی گفت: متاسفم و هنوز هم برایم قابل باور نیست که هادی از جمع ما رفته است. امیدوارم تا زمانی که فردی زنده است قدرش را بدانیم.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: