تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۲ کد مطلب 78083

آشنایی مدیران با تعمیرات و نگهداری دارایی های فیزیکی کشور، شتاب خواهد گرفت

به گزارش پایگاه ۵۹۸، دبیر دهمین همایش بین المللی تعمیرات و نگهداریبا بیان اینکه تعدادتلفات ما در صنعت به خاطر عدم اشنایی با نحوه کار مدیریتی  تعمیرات ونگهداری  معمولا ۱۰ الی ۲۰ برابر نسبت به کشورهای پیشرفته است، اظهار کرد: خوشبختانه وزارت نفت طی سال گذشته مبحث مدیریت دارایی های فیزیکی را به عنوان یک […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸، دبیر دهمین همایش بین المللی تعمیرات و نگهداریبا بیان اینکه تعدادتلفات ما در صنعت به خاطر عدم اشنایی با نحوه کار مدیریتی  تعمیرات ونگهداری  معمولا ۱۰ الی ۲۰ برابر نسبت به کشورهای پیشرفته است، اظهار کرد: خوشبختانه وزارت نفت طی سال گذشته مبحث مدیریت دارایی های فیزیکی را به عنوان یک نظام نامه در وزارتخانه مصوب کرد.

 

وی ، ادامه داد: هم اکنون این امر نیز در وزارت نیرو در حال بررسی است تا مبحث مدیریت دارایی های فیزیکی در این وزارتخانه نیز به تصویب برسد.
زواشکیانی یادآور شد: خوشبختانه این علم زودتر از سایر کشورهای منطقه به ایران رسید اما طی چند سال اخیر به سبب روند کند آن سایر کشورهای همسایه از ما پیشی گرفته اند.

 

زواشکیانی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر در صنایع اصلی میزان هزینه نگهداری تعمیرات نسبت به کل ارزش دارایی سالانه بین ۶ تا ۸ درصد است در صورتی که اگر با استاندارد جهانی حرکت کنیم باید هزینه نگهداری تعمیرات ما در واقع سالانه یک درصد حجم سرمایه گذاری باشد.

 

دهمین همایش سالانه بین المللی مدیران فنی و نگهداری و تعمیرات با اهدای نخستین جایزه ملی مدیریت دارایی های فیزیکی صنعت کشور در هتل المپیک تهران به کار خود پایان داد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: