تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ - ۱۵:۳۱ کد مطلب 78093

بیانیه نمایندگان در اعتراض به جزئیات طرح برجام

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی بیانیه‌ای را در اعتراض به جزئیات طرح برجام به امضاء رسانده‌اند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی بیانیه‌ای را در اعتراض به تصویب طرح برجام به امضاء رسانده‌اند. این افراد در بیانیه مذکور دلایل خود را از نامطلوب بودن طرح برجام که جزئیات آن در […]

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی بیانیه‌ای را در اعتراض به جزئیات طرح برجام به امضاء رسانده‌اند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی بیانیه‌ای را در اعتراض به تصویب طرح برجام به امضاء رسانده‌اند.

این افراد در بیانیه مذکور دلایل خود را از نامطلوب بودن طرح برجام که جزئیات آن در نشست دیروز (سه‌شنبه) خانه ملت تصویب شده، عنوان کردند.

حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در حال جمع آوری امضاء از نمایندگان است.

این خبر حاکی است ابراهیم کارخانه‌ای نماینده مردم همدان در مجلس نیز در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به بیانیه اعتراضی نمایندگان در ارتباط با مصوبه دیروز مجلس در مورد طرح اقدام متناسب و متقابل دولت در اجرای برجام در بیان جزییات آن گفت: در این متن امضای نمایندگانی که به طرح مذکور رای منفی داده‌اند ثبت شده است تا افکار عمومی بدانند که کدام یک از نمایندگان به طرح مذکور رای منفی و کدام یک رای مثبت داده‌اند.

وی افزود: این اقدام در جهت شفاف‌سازی برای افکار عمومی انجام می‌شود تا مردم بدانند که در روند بررسی این طرح مهم نمایندگان به چه شکل عمل کرده‌اند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: