تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۰ کد مطلب 78096

اختصاصی/ تخیلات یک سایت خبری از نشست دانشجویان با دکتر احمدی نژاد؛

خط و نشان احمدی نژاد در مورد مناظره بعدی؟!

دوشنبه هفته جاری نشست دانشجویی ” تبیین مبانی و آرمان های انقلاب اسلامی و خط امام (ره) و رهبری ” در ادامه ی سلسله نشست های بازخوانی خط امام (ره)، با سخنرانی دکتر محمود احمدی نژاد در دفتر رئیس جمهور سابق کشورمان در ولنجک برگزار شد.

به گزارش اختصاصی میدان ۷۲، دوشنبه هفته جاری نشست دانشجویی ” تبیین مبانی و آرمان های انقلاب اسلامی و خط امام (ره) و رهبری ” در ادامه ی سلسله نشست های بازخوانی خط امام (ره)، با سخنرانی دکتر محمود احمدی نژاد در دفتر رئیس جمهور سابق کشورمان در ولنجک برگزار شد.

دکتر محمود احمدی نژاد در این نشست دانشجویی به ضرورت های بازخوانی خط امام (ره) و تبیین آرمان های انقلاب اسلامی در شرایط کنونی پرداختند.

همچنین تعدادی از دانشجویان به نمایندگی از برخی تشکل ها و در خصوص ضرورت بازخوانی خط امام (ره) به ایراد سخنرانی پرداختند.

با اینحال سایت خبری پارس در اقدامی عجیب و غیرحرفه ای این نشست گفتمانی و غیر سیاسی را متوهمانه ” پروژه بعدی سیاسی احمدی نژاد ” معرفی کرده است.

این سایت با دروغ پردازی نسبت به محتوای مطرح شده در این نشست نوشته: ” احمدی نژاد در این سخنرانی در ابتدا به نبرد میان جبهه حق و باطل در طی تاریخ پرداخت و معتقد بود که شیطان در همه جا حضور دارد و خواهان کشاندن آدمیان به سوی باطل است به طوری که این روزها افرادی که خواهان تغییر معادلات جهانی بودند به دلیل مشکلات باید به حل معضل های مانند بیکاری بپردازند؛ وی در اثنای تبیین نبرد حق و باطل در بیانی کنایه ای اظهار داشت: «فقط با ۱۰ دقیقه مناظره بساط آنان جمع می‌شود» پس این جمله حامیان احمدی نژاد به شدت او را تشویق کردند.”

این درحالیست که موضوع سخنرانی دکتر احمدی نژاد در این نشست از ابتدا” تبیین مبانی و آرمان های انقلاب اسلامی و خط امام (ره) و رهبری” بوده و به هیچ وجه رویکرد سیاسی نداشته و جمله نقل شده از سوی ایشان در این نشست به هیچ وجه صحت ندارد. 

این سایت خبری در بخش دیگری از خبر خود مدعی شده که در این جلسه دانشجویی منتقدان اجازه بیان نظرات خود را نداشتند و فقط حامیان رییس جمهور به ایراد سخنرانی پرداختند. این درحالیست که اصلا موضوع این نشست، احمدی نژاد و دولت وی نبوده که جمع حاضر موافق یا مخالف آن باشند. بلکه تمام دانشجویان حاضر در این نشست مشترکا در خصوص ”  تبیین مبانی و آرمان های انقلاب اسلامی و خط امام (ره) و رهبری” هم زبان و دغدغه مند هستند. 

گفتنی است دکتر محمود احمدی نژاد پس از پایان دوران ریاست جمهوری و خدمتش به مردم تصمیم گرفته در پاسخ به دغدغه ی مقام معظم رهبری در ۱۴ خرداد ۹۴ در مرقد مطهر امام (ره) مبنی بر حفظ و بازخوانی خط امام (ره)، تمام وقت و انرژی خود را صرف بازخوانی خط امام ره کند. همچنین ایشان پس از نشست سراسری تبیین مبانی انقلاب اسلامی  با حضور جمعی از اندیشمندان و علاقمندان به انقلاب اسلامی از سراسر کشور در هشتم مرداد سال جاری، نشست های متعدد گفتمانی و فکری با گروه های مختلف مردمی برگزار کرده است.

ایشان صراحتا اعلام کرده که در حال حاضر هیچ برنامه ای جهت شرکت در انتخابات مجلس و ریاست جمهوری نداشته و بنای فعالیت سیاسی و حزبی نیز ندارد.

 1. واقف :
  آیا موافقید؟ Thumb up 32 Thumb down 23

  خدا حفظ کند دکتر احمدی نژاد گرامی را …

 2. امیر محمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 10 Thumb down 4

  این هم یک اعتراف دیگر از طرف حامیان دولت روحانیست که بعد از این همه دروغگویی نسبت به دولت های نهم و دهم و همچنین شخص آقای احمدی نژاد، ۱۰ دقیقه ای همه چیزشان هواست

 3. هالوخان :
  آیا موافقید؟ Thumb up 20 Thumb down 10

  غیرازبگم بگم چی داره بگه؟

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: