تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ - ۱۵:۴۳ کد مطلب 78097

ثبت نام نمایشگاه الکامپ بیست و یکم آغاز شد

جانمایی و ثبت نام غرفه های نمایشگاه الکامپ بیست و یکم از امروز آغاز شد. اول متقاضیان غرفه‌های بیش از ۱۰۰ متر و سپس متقاضیان غرفه‌های با متراژ کمتر از ۱۰۰ متر جانمایی می‌شوند. به گزارش سرویس اقتصادی پایگاه ۵۹۸، ستاد اجرایی نمایشگاه الکامپ بیست و یکم اعلام کرد: در مرحله پیش ثبت نام بیش […]

جانمایی و ثبت نام غرفه های نمایشگاه الکامپ بیست و یکم از امروز آغاز شد. اول متقاضیان غرفه‌های بیش از ۱۰۰ متر و سپس متقاضیان غرفه‌های با متراژ کمتر از ۱۰۰ متر جانمایی می‌شوند.

به گزارش سرویس اقتصادی پایگاه ۵۹۸، ستاد اجرایی نمایشگاه الکامپ بیست و یکم اعلام کرد: در مرحله پیش ثبت نام بیش از ۳۵ هزار متر مربع فضای نمایشگاهی به ثبت رسید.

متقاضیانی که درخواست غرفه بیش از ۱۰۰ متر را داشتند مطابق اولویت ثبت نام به جلسه حضوری دعوت خواهند شد،این متقاضیان پس از حضور در جلسه جانمایی و تعیین دقیق متراژ مورد توافق با مجری، ۴۸ ساعت مهلت دارند تا نسبت به ثبت متراژ توافق شده و اخذ پیش فاکتور اقدام کنند. پس از تایید پیش فاکتور، ظرف مدت پنج روز وجه مورد نظر را واریز و فیش آن را در وب سایت، ثبت کنند.

متقاضیانی که در مرحله پیش ثبت نام غرفه هایی با متراژ کمتر از ۱۰۰ متر ثبت کردند نیز ابتدا توسط ستاد برگزاری، جانمایی و سپس اطلاع رسانی خواهند شد. این متقاضیان پس از تعیین متراژ توسط مجری و فعال شدن شناسه کاربری، ۴۸ ساعت جهت ثبت مدارک درخواستی در وب سایت، ثبت متراژ تایید شده و اخذ پیش فاکتور مهلت دارند. پس از تایید پیش فاکتور، باید ظرف مدت پنج روز نسبت به واریز وجه و ثبت فیش واریزی در وب سایت اقدام کنند.

اطلاعات بیشتر در وب سایت www.iran-elecomp.com در دسترس است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: