تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۷ کد مطلب 78101

پیکر خبرنگار شبکه‌خبر تشییع شد+تصاویر

پیکر زنده یاد سیدحمیدرضا حسینی خبرنگار شبکه خبر پس از تشییع در سازمان صداوسیما و وداع با همکارن به سوی قطعه شهدای رسانه تشییع شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، مراسم تشییع پیکر مرحوم حاج سید حمیدرضا حسینی، خبرنگار شبکه خبر که برای پوشش مراسم حج ابراهیمی به مکه سفر کرده بود، صبح امروز چهارشنبه، ۲۲ […]

پیکر زنده یاد سیدحمیدرضا حسینی خبرنگار شبکه خبر پس از تشییع در سازمان صداوسیما و وداع با همکارن به سوی قطعه شهدای رسانه تشییع شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، مراسم تشییع پیکر مرحوم حاج سید حمیدرضا حسینی، خبرنگار شبکه خبر که برای پوشش مراسم حج ابراهیمی به مکه سفر کرده بود، صبح امروز چهارشنبه، ۲۲ مهر، در مسجد بلال صدا و سیما برگزار شد.

پیکر مرحوم حسینی از ساعت ۸ صبح امروز با حضور محمد سرافراز رییس سازمان صدا و سیما، پیمان جبلی معاون خبر سازمان صدا و سیما، مدیران رسانه ملی و همکارانش در صدا و سیما، مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی از مقابل مسجد بلال تشییع و پس از آن در قطعه ۵۰ بهشت زهرا(س) شهدای رسانه ملی به خاک سپرده شد.

در ابتدای این مراسم بعد از قرائت زیارت عاشورا در مسجد بلال پیکر پاک خبرنگار شبکه خبر به بیرون از مسجد آورده شد و بر پیکر وی نماز خوانده شد. و احمد نیک بختان برای وی مدیحه سرایی کرد.

سیدحمیدرضا حسینی از جان‌باختگانی است که در فاجعه منا همراه با هزاران نفر از حاجیان عازم رمی‌جمرات شد، اما بر اثر بی‌کفایتی حکام آل سعود به لقاالله پیوست.

در پایان پیکر خبرنگار شبکه خبر به سوی بهشت زهرا(س) تشییع شد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: