تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ - ۱۶:۳۹ کد مطلب 78107

قصد جدایی از استقلال را ندارم

به گزارش پایگاه ۵۹۸، مهاجم تیم فوتبال استقلال می‌گوید قصد جدایی از این تیم را ندارد و نمی داند اخبار مبنی بر جدایی‌اش از کجا آب می‌خورد. به گزارش بانک ورزش، سجاد شهباززاده در گفتگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره آخرین وضعیت تیمش پیش از دیدار با پدیده گفت: تمام تلاش بازیکنان و کادر […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸، مهاجم تیم فوتبال استقلال می‌گوید قصد جدایی از این تیم را ندارد و نمی داند اخبار مبنی بر جدایی‌اش از کجا آب می‌خورد.

به گزارش بانک ورزش، سجاد شهباززاده در گفتگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره آخرین وضعیت تیمش پیش از دیدار با پدیده گفت: تمام تلاش بازیکنان و کادر فنی استقلال این است که در شروع لیگ بتوانیم روند خوب خودمان را حفظ کنیم. تعطیلات زیاد باعث می شود کار ما سخت شود اما با تمریناتی که انجام دادیم همه چیز خوب پیش می رود و برای بازی سخت روز جمعه آماده هستیم.

مهاجم استقلال درباره دیدار روز جمعه این تیم برابر پدیده اضافه کرد: کادر فنی تیم ما پدیده را کاملا آنالیز کرده است و از نقاط ضعف و قوت این تیم آگاهی کامل دارند. می دانیم که بازی سختی برابر این تیم خارج از خانه خواهیم داشت اما ما تیم خوبی هستیم و می خواهیم با ارائه بهترین بازی خودمان برنده به تهران بازگردیم.

شهباززاده که این روزها شایعاتی مبنی بر جدایی اش از استقلال مطرح شده است، در این باره بیان کرد: من واقعا نمی دانم که چنین اخباری از کجا شروع شده است در حالی که من در جریان آن نیستم. من واقعا نمی دانم این موضوع که به دلیل مشکلات مالی قصد جدایی از استقلال را دارم از کجا آب می خورد؟

مهاجم گلزن استقلال درباره چشم انداز این تیم در ادامه این فصل تصریح کرد: ما در لیگ شروع خوبی داشتیم و همه تلاشمان این است که در بازی های سخت نیز بتوانیم صدرنشینی را حفظ کنیم. من و دیگر بازیکنان با وجود همه کم و کاستی هایی که هواداران به خوبی از وجود آنها آگاه هستند برای موفقیت تیم تمرین می کنیم و در تلاشیم در طول فصل از تجربه های کادر فنی قوی که در اختیار داریم نیز به خوبی استفاده کنیم.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: