تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ - ۱۶:۴۹ کد مطلب 78112

انتفاضه مسجد الاقصی تا تحقق اهداف موردنظر ادامه دارد

مشیر المصری سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین “حماس” تأکید کرد ملت فلسطین تا تحقق خواسته‌های مورد نظر خود به انتفاضه مسجد الاقصی ادامه خواهد داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸،  “مشیر المصری” سخنگوی رسمی جنبش حماس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم در خصوص انتفاضه ملت فلسطین و درگیری‌های جاری در سرزمین‌های اشغالی […]

مشیر المصری سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین “حماس” تأکید کرد ملت فلسطین تا تحقق خواسته‌های مورد نظر خود به انتفاضه مسجد الاقصی ادامه خواهد داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸،  “مشیر المصری” سخنگوی رسمی جنبش حماس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم در خصوص انتفاضه ملت فلسطین و درگیری‌های جاری در سرزمین‌های اشغالی و قدس شریف گفت: به‌یقین حوادث امروز گویای فطرت پاک ملت فلسطین و اراده پولادین آن در رویارویی با دشمن اشغالگر است. ملت ما وارد مرحله انتفاضه مسجد الاقصی شده و تمام اقشار و گروه‌ها در آن مشارکت دارند.

سخنگوی جنبش حماس افزود: امروز تمام گروه‌های فلسطینی باید مسئولیت‌پذیر بوده و بخشی از قیام ملت فلسطین برای رویارویی با صهیونیست‌ها باشند، جنگ امروز ما جنگ سنگ‌های مقدس و کاردهای مبارک است تا جنایت‌های اشغالگران را محکوم کنیم، جنایت‌هایی همچون سوزاندن کل اعضای خانواده دوابشه و تلاش برای تقسیم مکانی و زمانی مسجد الاقصی.

مشیر المصری گفت: ملت ما می‌خواهد به اشغالگران بگوید، نمی‌توانی در سرزمین ما باقی بمانی و گزینه انتفاضه و مقاومت ضامن اخراج اشغالگران از فلسطین است.

سخنگوی جنبش حماس در خصوص سکوت مواضع کشورهای عربی و اسلامی در برابر قیام ملت فلسطین و حوادث اخیر گفت: متأسفانه واکنش کشورهای عربی و اسلامی در برابر جنایت‌های صهیونیست‌ها همچنان ضعیف و ناچیز است از این رو دشمن صهیونیستی گمان کرد غفلت و مشغولیت‌های عربی اسلامی، ضامن موفقیت در رقم زدن صحنه جدید در قدس و تقسیم زمانی و مکانی مسجد الاقصی و همچنین تحمیل معادلات جدید به ملت فلسطین است.

وی در پایان تأکید کرد: علی‌رغم عدم وجود پشتیبانی عربی و اسلامی از انتفاضه فلسطین، ملت ما در این مسیر گام برداشته و تا تحقق اهدافش به راه خود ادامه خواهد داد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: