تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ - ۲۱:۳۶ کد مطلب 78176

در تمرین امروز پرسپولیس چه گذشت؟

پیشکسوت نامدار باشگاه پرسپولیس امروز در تمرین این تیم حاضر شد و عملکرد شاگردان برانکو را زیرنظر گرفت. به گزارش مشرق، تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس در حالی از ساعت ۱۶ و پشت درهای بسته برگزار شد که ۴ ملی‌پوش این تیم که در اردوی تیم ملی حضور داشتند امروز در درفشی‌فر حاضر شدند. * […]

پیشکسوت نامدار باشگاه پرسپولیس امروز در تمرین این تیم حاضر شد و عملکرد شاگردان برانکو را زیرنظر گرفت.

به گزارش مشرق، تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس در حالی از ساعت ۱۶ و پشت درهای بسته برگزار شد که ۴ ملی‌پوش این تیم که در اردوی تیم ملی حضور داشتند امروز در درفشی‌فر حاضر شدند.

* سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان امروز در تمرین پرسپولیس حاضر شد و برخورد گرمی با بازیکنان و مربیان این تیم داشت. آزمون که با لباس شخصی به درفشی‌فر آمده بود تمرین را از روی نیمکت تماشا کرد. گفتنی است حدود ۲ سال قبل هم سردار آزمون که به لیگ روسیه پیوسته بود چند روزی در زمان استراحتش در این لیگ در تمرین پرسپولیس حاضر شد و همراه با سرخ‌پوشان به تمرین پرداخت.

* ۴ ملی‌پوش پرسپولیس که امروز برای اولین بار و پس از درگذشت مرحوم هادی نوروزی به درفشی‌فر آمده بودند همراه با سایر بازیکنان با ذکر فاتحه برای کاپیتان فقید تیم‌شان طلب آمرزش کردند.

* سوشا مکانی دروازه‌بان ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس امروز بیشتر از سایر بازیکنان برای کاپیتان فقید پرسپولیس اشک ریخت.

* فرشاد پیوس مهاجم گلزن سالهای دور تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در ورزشگاه درفشی‌فر تمرین پرسپولیسی‌ها را تماشا کرد. سرخ‌پوشان برخورد گرمی با آقای گل سابق خود داشتند.

* بازیکنان ابتدا زیر نظر مارکو مربی بدنساز خود به تمرینات بدنی و کششی پرداختند و سپس بعد از ۲۰ دقیقه در اختیار مربیان قرار گرفتند تا تمرینات تاکتیکی را انجام دهند.

* رامین رضاییان مدافع ملی‌پوش پرسپولیس که روز گذشته مقابل ژاپن بازی کرده بود امروز به ماساژ گرفتن و ریکاوری پرداخت اما امید عالیشاه، سوشا مکانی و مهدی طارمی همراه با سایر بازیکنان تمرین کردند.

* برانکو امروز تأکید زیادی به بازیکنان تیمش داشت تا نکات فنی مدنظرش در زمین پیاده شود. برانکو چند بار تمرین را قطع و نکات مدنظرش را به بازیکنان گوشزد می‌‌کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس روز جمعه ۲۴ مهر در ساعت ۱۸:۲۴ دقیقه در هفته هشتم لیگ برتر به مصاف صبای قم خواهد رفت.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: