تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳ - ۰۰:۲۷ کد مطلب 78197

اختصاصی/ مسئولین آستان مقدس امام خمینی (ره) دستور تخلیه ساختمان دانشگاه ایرانیان را صادر کردند

یک منبع مطلع به میدان ٧٢ خبر داد: آستان مقدس امام خمینی (ره) دستور تخلیه ساختمان دانشگاه ایرانیان را صادر کرد.

یک منبع مطلع به میدان ٧٢ خبر داد: آستان مقدس امام خمینی (ره) دستور تخلیه ساختمان دانشگاه ایرانیان را صادر کرد.

این منبع مطلع در همین رابطه توضیح داد: ستاد مدیریتی دانشگاه ایرانیان از سال ٩٣ در ساختمانی در منطقه جنت آباد تهران که متعلق به آستان مقدس امام خمینی‫(ره‫) است و در قالب قراردادی سه ساله تا سال ٩۶ به دانشگاه ایرانیان واگذار شد، استقرار یافته بود.

وی افزود: شنیده ایم که مسئولین این آستان، از برگزاری همایش ” تبیین مبانی و آرمان های انقلاب اسلامی و خط امام خمینی‫(ره‫) ” که ٨ مرداد در محل ساختمان فعلی دانشگاه ایرانیان برگزار شد ناراحت شده و بلافاصله بعد از برگزاری این همایش، دستور داده اند که ساختمان دانشگاه ایرانیان، قبل از موعد مقرر تخلیه شود.

این منبع مطلع اظهار داشت: از ابتدای هفته جاری تخلیه ساختمان دانشگاه ایرانیان آغاز شد و وسایل و تجهیزات این دانشگاه تخلیه و به یک انبار در حومه تهران انتقال یافت.

 1. 4ماهدیگه :
  آیا موافقید؟ Thumb up 10 Thumb down 19

  بسیارعالی.

 2. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 14 Thumb down 2

  سید حسن نصرالله……………………………..

 3. هومن :
  آیا موافقید؟ Thumb up 7 Thumb down 18

  حالا محمود بره دوباره هم پیاله ی سید حسن خمینی بشه

 4. شهاب3 :
  آیا موافقید؟ Thumb up 5 Thumb down 5

  نواده روح الله سید حسن نصرالله

 5. دکتربرنا :
  آیا موافقید؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  عجب ! چه زود دم خروس آقایان آستان نما! معلوم شد ! ! ! اگر مثلا مجلس بزرگداشت دستاوردهای دلاورانه تیم مذاکرات هسته ای کشور در این دانشگاه برگزارمیشد دیگر دستور تخلیه اش را نمیدادند نه؟!
  ملالی نیست ! به قول نماینده عزیز دکتر احمدینژاد در این دانشگاه “دوران رسوایی است” دیگر ! و از آن طرف هم ملالی نیست ! چون باز به قول ایشان “ما سربازیم و باورداریم که سرباز جیره دارد “!
  خدای ما آن خدایی است که ” له ما فی السماوات والارض ” و ” عنده مفاتح الغیب ” و ” ان من شیء الا عندنا خزائنه ” !
  فدک را هم که گرفتند خانواده پیامبر ص نگران روزی خودشان نبودند ! نگران بیچارگی مردمی بودند که به حاکمیت زر وزور وتزویر و اسلام قلابی ونفاق آخرالزمانی تن در دادند! و اینگونه بود که فریاد خطابه و قهر و سوگواری فاطمه س و استدلال و خودداری از بیعت و صبر وسکوت وخانه نشینی علی ع همه و همه برای نجات امت رسول الله ص درعالم طنین ادازشد! وچنین بود که ماندگارشد! وماندگارشدند !
  امروز هم پابه پای استدلال وصبر وادب ونرمش قهرمانانه ولی امر علی نشان و رهبر عزیز علی مراممان – که دلسوز و دل نگران امت پیامبر است در این نسل ونسلهای بیشمار آینده وهمه نفوس بیشمار بشر ، و یکسره بر مسیر هدایت وبصیرت به ایستادگی دعوت میکند – یک جوانمرد سیراب از زلال کوثر رسول ، یک سلاله ی احمد ص ، احمدینژاد دلاور دارد فریادمیزند و یک تنه به بلندای رسانه ای که با تمامی رسانه های عالم برابری میکند صفحه ای از حقیقت تفاوت زندگی در زیرلوای اسلام ناب با مردگی زیر لجام تسلیم در برابر کفر ونفاق وشرک وتکفیر وتحجر وجاهلیت مدرن را پیش چشم بشریت ترسیم میکند تا نه فقط مردم ایران ، که انسان مختار اشرف کائنات ، آزادانه وآگاهانه به استقبال بهار برود ! تا خود این جامعه منجمد سرگردان در اقیانوس حیرت آخرت الزمان از درون گرم وداغ وذوب شود و سیل گردد ، سیل توحیدخواهی وعدالت طلبی و… امام موحد عادل علی الاطلاق را بطلبد! و … بگذارید جندپاره آجر را برای خودشان جمع کنند ! کوثر از آن ماست ! عالم از آن مهدی ماست ! و بهار آدمیت در راه است ! پس … زنده باد بهار !

 6. منتظر :
  آیا موافقید؟ Thumb up 7 Thumb down 5

  ظاهرامسئولین این آستان که رسالت آنها ” تبیین مبانی و آرمان های انقلاب اسلامی و خط امام خمینی‫(ره‫) ” است مشغول کاردیگری هستندکه ازانجام آن ناراحت شده ودستورتخلیه داده اند.

 7. ممد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 4

  احمدی نژاد و سید حسن خمینی!

  ما فکر می کردیم اینا خیلی با هم مشکل دارن حالا نگو بده بستون هم دارن 🙂

 8. حمید :
  آیا موافقید؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  توی کاخهایی که به نام امام از جیب پابرهنه ها ساخته میشه جایی برای تبیین اهداف امام وجود نداره!
  دکتر باید خیلی زودتر خودشو از این جماعت نون به نرخ دین خور جدا میکرد. ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است
  امیدوارم هیچ وقت دکتر رو همراه این جماعت نبینیم!

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: