تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳ - ۰۰:۱۳ کد مطلب 78204

واکنش آسوشیتدپرس به انتشار فیلم تونلهای زیرزمینی سپاه

یک خبرگزاری مطرح غربی در واکنش به انتشار فیلم و تصاویر تونل‌های زیرزمینی سپاه پاسداران نوشت که این اقدام نشان داد علی رغم توافق هسته‌ای برنامه موشکی ایران ادامه خواهد یافت. به گزارش پایگاه ۵۹۸، یک خبرگزاری مطرح آمریکایی انتشار تصاویر و فیلم تونلهای زیرزمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را نشانی از ادامه برنامه موشکی […]

یک خبرگزاری مطرح غربی در واکنش به انتشار فیلم و تصاویر تونل‌های زیرزمینی سپاه پاسداران نوشت که این اقدام نشان داد علی رغم توافق هسته‌ای برنامه موشکی ایران ادامه خواهد یافت.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، یک خبرگزاری مطرح آمریکایی انتشار تصاویر و فیلم تونلهای زیرزمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را نشانی از ادامه برنامه موشکی ایران علی رغم توافق هسته‌ای دانست.

نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای اولین بار اجازه تصویربرداری از تونل های زیرزمینی سپاه که موشک های بالستیک دوربرد در آن نگهداری می شوند را صادر و صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران نیز فیلم آن را پخش کرد.

یک خبرگزاری مطرح آمریکایی به انتشار تصاویر و فیلم مربوط به تونلهای زیرزمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در آنها انواع موشکهای با برد متوسط و دوربرد نگهداری می‌شود، واکنش نشان داد.

آسوشیتدپرس در گزارشی نوشت: «انتشار این تصاویر و فیلم، بدین منظور انجام شد که نشان دهد سپاه علی رغم قطعنامه‌های شورای امنیت سازمان ملل و علی رغم توافق هسته‌ای ایران با غرب، به برنامه موشکی خود ادامه خواهد داد».

این خبرگزاری همچنین به آزمایش موفق موشک دوربرد «عماد» هم اشاره و تصریح می‌کند: «چند روز قبل، ایران گفت که با موفقیت موشک دوربرد سطح به سطح جدید خود را آزمایش کرد».

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

 1. سیدجلال میرپاکدل :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  احسن بر دلاور مردان سپاه وهما نند(سردار شهید همدانی) که برای کشور خودشان وفراتر از مرز های ایران جان نثار ی می کنند.این مذاکره هستی را بایستی مدعیون همت شبانه روزی بچه های سپاه دانست. نه دولت

 2. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  زنده باد سپاه

 3. مهندسین مشاور نی ریز راه :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  زنده باد ایران و زنده باد مردان سپاه پاسداران

 4. محمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  درووووود فراوان بر مردان رشید سپاه پاسداران ایررررررااااااان

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: